Poco X3 NFC Brawl Stars 30 FPS

İşletim sistemi
iOS

HilmiHan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-11400H - NVIDIA GeForce RTX 3050 75W - 16 GB DDR4 3200MHz
Meslek
Öğrenci
1 sene önce kardeşim oynamak için indirmişti, MIUI 13 güncellemesi geldi.
Kardeşim oynarken oyunun yavaş olduğunu söyledi ve gözlerime inanamadım, Poco x3 NFC Brawl Stars ana menüde 60 oyun içi 30 FPS veriyor
Normalde böyle olmamalıydı, çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 sene önce kardeşim oynamak için indirmişti, MIUI 13 güncellemesi geldi.
Kardeşim oynarken oyunun yavaş olduğunu söyledi ve gözlerime inanamadım, POCO X3 NFC Brawl Stars ana menüde 60 oyun içi 30 FPS veriyor.
Normalde böyle olmamalıydı, çözümü var mı?

Zaten güncellemelerle oyunun optimizasyonunu mahvettiler. Kardeşime eski telefonlarımdan vermiştim güzel güzel oynuyordu ama Supercell yaptığı güncellemeler oyunu ağırlaştırdı. 6 ay önce Sony Xperia M.2'de güzelce çalışıyordu şimdi POCO X3 zorlanıyor öyle düşün. PUBG bile Brawl Stars'tan daha stabil çalışıyor.

Supercell oyunlarından bir tek Clash Royale oynuyordum onun bile optimizasyonunu berbat ettiler sizlik bir şey yok yani hocam. Ayrıca Clash Royale oynayanlar bırakırsa direkt satranç geçsin bence. İkisinde de kafa yoruyorsunuz ve satranç çok daha küresel ve komplike bir oyun.

Bir tek clash of clans kaldı adam gibi olan

Supercell oyunlarından bir tek Clash Royale oynuyordum onun bile optimizasyonunu berbat ettiler sizlik bir şey yok yani hocam. Ayrıca Clash Royale oynayanlar bırakırsa direkt satranç geçsin bence. İkisinde de kafa yoruyorsunuz ve satranç çok daha küresel ve komplike bir oyun.
Haklısınız hocam 150 mblik oyun oppo a15 gibi bir telefonda 30 fps olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Sorunun benden kaynaklı olmadığı için sevindim.

Geri
Yukarı