POCO X3 NFC için ROM önerisi

Justosious

Hectopat
Yer
Berlin
Aklımda şu an Arrowos bulunuyor, ek olarak önerisi olan var mı? 60 saat sonra unlock edip ROM atacağım.

İstediğim tek şey pil optimizasyonu iyi olsun yeter. Oyun oynayan biri değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
LineageOS.
CrDroid.
Ek olarak XDA'da yapılan official (ya da unofficial kullanırım diyorsan.) ROM'lara bakabilirsin.

Hocam merhaba bende şuan eu romdan global roma geçtim artık eu rom eskisi gibi kullanışlı değil global tavsiye ederim.

Şuan üniversitede olduğum için telefonun da hafızası full olduğu için temiz kurulum yapmak istiyorum ama net sorunum var yakında eve gidince yükleyeceğim 12,5,5 global kurmadan önce deneme amaçlı bir rom yükleyeceğim aosp rom olarak ne tavsiye edersiniz?

LineageOS.
Crdroid.
Ek olarak XDA'da yapılan official (ya da unofficial kullanırım diyorsan.) ROM'lara bakabilirsin.

Dostum arrow OS kurdum hiç mutlu etmedi pil 3 saat dayandı, crdroid ondan daha iyi onu kurdum arrowos u sildim, lineage nasıl? MIUI de maksimum 2 saat ekran pil süresi alıyordum.

Dostum arrow OS kurdum hiç mutlu etmedi pil 3 saat dayandı, crdroid ondan daha iyi onu kurdum arrowos u sildim, lineage nasıl? MIUI de maksimum 2 saat ekran pil süresi alıyordum.

LineageOS'ta güzeldir. Crdroid daha fazla kişiselleştirmeye sahip diye biliyorum. LineageOS minimal bir yapıya sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı