POCO X3 NFC satılır mı?

lysthaken

Decapat
Daha fazla  
2021 Eylül ayında POCO X3 NFC aldım artık donmaya başladı. iPhone'ye geçesim var. 2. elden satsam 4-5 eder ama bu fiyata da iPhone yok sizce ne yapmalıyım?

2021 Eylül ayında POCO X3 NFC aldım artık donmaya başladı. iPhone'ye geçesim var. 2. elden satsam 4-5 eder ama bu fiyata da iPhone yok sizce ne yapmalıyım?
Satma hocam gayet iyi ve yeni bir telefon 120hz desteği de vardı diye biliyorum 1-2 yıl sonra satabilirsiniz.

Aynı ürünü kullanıyorum 8/256 donma vb hiçbir sorunum yok genshin impact,pubg mobile kr vb oyunlar yüklü bir problem yok sizin cihanızda bir sorun olabilir mi ? Sıfırlama vb yaptınız mı aldığınızdan beri? Yapmadıysanız öneririm

Aynı ürünü kullanıyorum 8/256 donma vb hiçbir sorunum yok genshin impact,pubg mobile kr vb oyunlar yüklü bir problem yok sizin cihanızda bir sorun olabilir mi ? Sıfırlama vb yaptınız mı aldığınızdan beri? Yapmadıysanız öneririm
Sıfırlama hiç yapmadım depolamamda 2-3 gb boş yer var ondan olabilirmi hocam.

Sıfırlama hiç yapmadım depolamamda 2-3 gb boş yer var ondan olabilirmi hocam.
Çok az bir alan kalmış size. Telefonunuzu bilgisayara bağlayın, video resim tarzı kişisel verilerinizi yedekleyin ve temiz bir format atın.Kullanım miktarı arttıkça donma vb sonunlar ortaya çıkabilir.

Geri
Yukarı