POCO X3 NFC sorunları gerçek mi?

Realmi 7 dediğin cihazdan haberim yok ama POCO hiç ısınmıyor. 120 Hz ekranda oynuyorum likit soğutma var.

Hocam POCO neye göre ısınmıyor. Lütfen cihazları kendi başına değerlendirmekten vazgeçin.
POCO'nun zaten ısınmaması lazım 8 nm işlemci ile. Konu o değil.
Realme 7 12 nm işlemciye sahip ama (ROM atılmamış) X3 NFC'den pek farkı yok.

Hocam POCO neye göre ısınmıyor. Lütfen cihazları kendi başına değerlendirmekten vazgeçin.
POCO'nun zaten ısınmaması lazım 8 nm işlemci ile. Konu o değil.
Realme 7 12 nm işlemciye sahip ama (ROM atılmamış) X3 NFC'den pek farkı yok.
Hocam tek bir testten yola çıkarak karşılaştırma yapmak çok doğru değil. Realme 7 Pro modelinden daha az ısınıyor Poco X3 attığım videoda. Bazen testler yanıltıcı olabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tek bir testten yola çıkarak karşılaştırma yapmak çok doğru değil. Realme 7 Pro modelinden daha az ısınıyor POCO X3 attığım videoda. Bazen testler yanıltıcı olabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Başka kaynak arıyorum da herkes epey gibi kağıt üzerinde karşılaştırmalar yapmış. Bu arada ROM atılmış POCO X3 nfc>realme 7)(bu kaynak da pek doğru değil farkındayım. X3 NFC de daha fazla oynuyor. Başka kaynak bulamadım ama kendi kullandığım şeye göre yorum yapacak olursam. Realme 7 ısınma konusunda Note 9Sden daha iyi. Bu X3 NFC'den iyi olduğunu göstermez ama belki bir fikir verir.)
Hocam bu videoya bakarak söylemiştim. X3 NFC fark atması gerekiyor :(
haklısınız bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı