POCO X3 NFC vs Huawei P40 Lite

VanT0R

Hectopat
Yer
DE/Stuttgart
Herkese selam, yakın zamanda başlıkta belirtiğim telefonlardan birini alacağım ama karar veremedim. Her iki telefonda da önceliğim kamera, kamera performansları bakımından kıyaslarsanız hangisini almamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Kamera P40 Lite, Kirin diyoruz İşlemci diyoruz? Poco X3 NFC ise Kamera olarak ortalama güzel bir performans veriyor, genel olarak Poco. Kamera olarak P40 Lite.

Başka seçenek sunmak istiyorum izninizle ilk önceliğiniz kamera demişsiniz bence POCO X3'ü eleyin o bir oyuncu telefonu neredeyse sizin için gereksiz özellikleri olur benim tercihim Realme 7 Pro'dan yana olurdu kamera ve şarj vb konularda bu cihazlardan daha iyi teşekkürler.

Herkese selam, yakın zamanda başlıkta belirtiğim telefonlardan birini alacağım ama karar veremedim. Her iki telefonda da önceliğim kamera, kamera performansları bakımından kıyaslarsanız hangisini almamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Yazılım sıkıntıları var ama tabletten linkini atamadım.

Kamera önemliyse her zaman Oppo reno 4 ideal ama bütçe aşabilir.

Başka seçenek sunmak istiyorum izninizle ilk önceliğiniz kamera demişsiniz bence POCO X3'ü eleyin o bir oyuncu telefonu neredeyse sizin için gereksiz özellikleri olur benim tercihim Realme 7 Pro'dan yana olurdu kamera ve şarj vb konularda bu cihazlardan daha iyi teşekkürler.

Öneriniz için teşekkürler ama önerdiğiniz telefon bütçemi aşıyor.

Video ve ses konusunda da POCO X3, karsılastırılan bu 3 cihazdan daha üstün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı