POCO X3 Pro 2 farklı müziği aynı anda oynatma nasıl yapılır?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
POCO X3 Pro kullanıyorum. Aynı anda 2 müziği farklı kaynaklardan oynatmak istiyorum. Biliyorsunuz ki mesela YouTube'dan bir şey açıp attınız diyelim, Spotify'dan bir şey açtığınızda telefon, arkada çalan YouTube'u durdurup Spotify'daki müziği çalmaya başlıyor. Bunun olmasını nasıl önleriz?

POCO X3 Pro kullanıyorum. Aynı anda 2 müziği farklı kaynaklardan oynatmak istiyorum. Biliyorsunuz ki mesela YouTube'dan bir şey açıp attınız diyelim, Spotify'dan bir şey açtığınızda telefon, arkada çalan YouTube'u durdurup Spotify'daki müziği çalmaya başlıyor. Bunun olmasını nasıl önleriz?

Bu dediğiniz mümkün değil bende o cihazı kullanıyorum.

Bu Android ile ilgili bir şey zaten. Bunu kapatmanın herhangi bir yolu da yok.

Bu arada konu dışı ama belirtmekte fayda var. Kullandığınız telefonun kronik sorunu var dikkatli kullanın garantisi yoksa. ( Aslında telefonda suç yok ama bu entegrenin yanına böyle bir güç entegresi yerleştirende suç. Aynı kronik sorun iPhone 11 de de var. )

Bu Android ile ilgili bir şey zaten. Bunu kapatmanın herhangi bir yolu da yok.

Bu arada konu dışı ama belirtmekte fayda var. Kullandığınız telefonun kronik sorunu var dikkatli kullanın garantisi yoksa. ( Aslında telefonda suç yok ama bu entegrenin yanına böyle bir güç entegresi yerleştirende suç. Aynı kronik sorun iPhone 11 de de var. )

Hocam pmıcden mi bahsediyorsunuz

Evet aynı sorun iPhone 11 Xiaomi 11 t de de var bunda da ama çevremdekilerin bazılarında varken bazılarında ise bir şey olmadı.
hocam bana herhangi bir sorun yaratmadı o durum. telefon defalarca kez de düştü elimden allah yaşatmasın da zaten.

Telefonun şükür herhangi bir sorununu görmedim. Gül gibi çalışıyor. Olan hatalar da yazılım güncellemesiyle düzeltildi. Stabil şu an.

Geri
Yukarı