POCO X3 Pro 2022'de alınır mı?

Bütçe
5 6 k
@ArdaDnz A52 ve S20 FE öneririm ama son fiyatlarını bilmiyorum.
Birkaç yorumda telefonun aniden donduğunu okumuştum, olay o.
Hocam S20 Fe 7000 civarı ve arka kamerası 12MP. Poco'da 48MP. Ayrıca S20 Fe' nin fiyatı fazla olmasına karşın 4500 mAh. Ayrıca 15W hızlı şarj desteği var Poco'da 33 W. Ayrıca bildiğim kadarıyla Gorilla Glass 3 ile ekran koruması sağlamışlar, hiç koymasalar daha iyiymiş açıkçası. A52 ise güzel telefon lakin oyun performansı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. A52 tam gündelik kullanım ara sıra oyun oynanacak telefon. Önerileriniz için teşekkür ederim hocam.

Hocam S20 FE 7000 civarı ve arka kamerası 12MP. POCO'da 48MP.

S20 FE'nin OIS destekli ve üst seviye cihazlarla denk sensör kullanan kamerası POCO'nun 48MP'lik kamerasını 3'e katlar hocam. Ülkenin büyük bir kesimi halen MP değerinin fotoğraf kalitesini belirleyen tek unsur olmadığını öğrenemedi ne yazık ki. Yerli patates olan GM9 Pro bile 12MP'lik kamerası ile dxomark testlerinde pek çok 48MP kameraya sahip 4 ayrı kameralı cihazlara fark atmayı başarmıştı.
Tek amaç oyun ise POCO alıp geçin, IPS ekran bir dezavantaj gibi gözükse de özellikle PUBG gibi sabit ikonların olduğu oyunlarda vs ghost screen daha doğrusu OLED yanığı kaçınılmaz oluyor.

S20 FE'nin OIS destekli ve üst seviye cihazlarla denk sensör kullanan kamerası POCO'nun 48MP'lik kamerasını 3'e katlar hocam. Ülkenin büyük bir kesimi halen MP değerinin fotoğraf kalitesini belirleyen tek unsur olmadığını öğrenemedi ne yazık ki. Yerli patates olan GM9 Pro bile 12MP'lik kamerası ile dxomark testlerinde pek çok 48MP kameraya sahip 4 ayrı kameralı cihazlara fark atmayı başarmıştı.
Tek amaç oyun ise POCO alıp geçin, IPS ekran bir dezavantaj gibi gözükse de özellikle PUBG gibi sabit ikonların olduğu oyunlarda vs ghost screen daha doğrusu OLED yanığı kaçınılmaz oluyor.
Tek amaç oyun hocam. Kamerayı önemseyen biri değilim oyun konusunda üzmesin beni yeter. Ben telefon konusunda pek bilgi sahibi değilim sizin gibilere sora sora olabildiğince öğrenmeye çalışıyorum. Bilgi yanlışlığı ya da eksikliği yaptıysam kusura bakmayınız. Teşekkürler yardımınız için hayırlı akşamlar.
@ArdaDnz kamerada MP değerinin önemi yok, lens ve yazılımı önemli.
Bataryada ise yine arayüz ve işletim sistemi önemli ancak Android tarafında hangisi dâhâ fazla açık ekran süresi verir bilmiyorum.

Teşekkürler hocam emeğiniz ve verdiğiniz bilgiler için. Hayırlı akşamlar dilerim.

Bende söylüyorum ama kabullenen yok :) eğer alırsan tek yapmaman gereken MIUI 13'e geçme ben dalgınlıkla geçtim pişmanım. Kötü değil ama yeni sonuçta test cihazı oluyor telefon resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı