POCO X3 Pro 256 GB alınır mı?

@Asrın Çoban

1622544557098.png

Tam anlamıyla 120 Hz demeye dilim varamıyor maalesef. Başka bir model ile karşılaştırma yaptınız mı?

Çoğu uygulamada FPS kilidi var, Volkan Manav'ın karşılaştırmasını örnek veriyordum aslında lakin bataryanın 10 olması ve Xiaomi Poco X3 Pro kullanan kişinin batarya performansını artırmak amacıyla 60 FPS'ye düşürüyor demesinden dolayı fikrimi değiştirdim diyebilirim. Net bir şey çıkana kadar 120 Hz olayına pek girmeyeceğim.

Son düzenleme:
Yahu yazılımının neresi iyi? Yazılım şans işi falan değil, üretici ne kodladıysa senin aldığın cihaza da o yüklü gelir, değişen bir şey olmaz. Herkeste sorun çıkaracak diye bir şey yok zaten, her yazılımda sorun çıkma ihtimali bulunuyor fakat MIUI'da diğer marklara nazaran çok daha fazla sorun yaşanıyor ve çok büyük ihtimalle yazılımından dolayı olmuş oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diyelim MIUI ile sorun yaşamadın ama performans olarak da rezalet, arka plan belleği bile tutamıyor. Günlük kullanımda o arka plan belleği tutma rahatlığını fark etmemek imkansız gibi bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

120 Hz'i de belli zaten, tam olarak 120 Hz denebileceğini sanmıyorum.

O fiyat bandındaki cihazlara nazaran daha fazla ısındığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ben aldım POCO X3'ü abi ayarlardan acmamız lazım 120 Hz'yi o zaman hissetiriyor.

Ekranı TFT panelin bir tık iyisi.(renkler biraz soluk bilgisayarım ekranı iyi oldundan çok rahat anlıyorum)
Son ses muzikde ses güzel ve sesli vibrator gibi titriyor arka kapağı ama bir yere koyunca hareket etmiyor.
Yazılım biraz değişik hatalar var ama kritik değil.
İşlemci hızlı ve ufs 3.1 olması lazım takılma hiç olmuyor takır takır çalışıyor.
3 aydır aktif kullanıcıyım soruları cevaplarım.

Ekranı TFT panelin bir tık iyisi.(renkler biraz soluk bilgisayarım ekranı iyi oldundan çok rahat anlıyorum)
Son ses muzikde ses güzel ve sesli vibrator gibi titriyor arka kapağı ama bir yere koyunca hareket etmiyor.
Yazılım biraz değişik hatalar var ama kritik değil.
İşlemci hızlı ve ufs 3.1 olması lazım takılma hiç olmuyor takır takır çalışıyor.
3 aydır aktif kullanıcıyım soruları cevaplarım.
Çok teşekkürler, ekran parlaklığından şikayetçiler, nasıldır? Kamerası güzel mi? Yeterli mi?

Geri
Yukarı