POCO X3 Pro açılmıyor

BurakDogay

Hectopat
Daha fazla  
POCO X3 Pro bozuk, TV ekranı verip kapandı. Ekrana hiçbir şekilde hayat belirtisi gelmiyor, hiçbir şekilde açılmıyor cihaz. Ne yapmalıyım? Öğrenciyim, yüksek meblağ isterler diye korkuyorum. Yurt dışı cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO X3 Pro bozuk, TV ekranı verip kapandı. Ekrana hiçbir şekilde hayat belirtisi gelmiyor, hiçbir şekilde açılmıyor cihaz. Ne yapmalıyım? Öğrenciyim, yüksek meblağ isterler diye korkuyorum. Yurt dışı cihaz.
Hocam bir telefoncu olarak söylüyorum cihazınız yazılım hatasına düşmüş sizin yapabileceğiniz bir şey yok en yakın yelefoncuya götürünüz.

Yurt dışı dediğiniz için yazılım atıldıktan sonra tekrardan imei yüklenmesi gerekecektir. Bu imei yükleme işini yapmadığımız için tam bir fiyat veremiyorum

Hocam bir telefoncu olarak söylüyorum cihazınız yazılım hatasına düşmüş sizin yapabileceğiniz bir şey yok en yakın yelefoncuya götürün.
Yurt dışı dediğiniz için yazılım atıldıktan sonra tekrardan IMEI yüklenmesi gerekecektir. Bu IMEI yükleme işini yapmadığımız için tam bir.
Hocam ben boatloader kilidini açıp kendim TWRP üzerinden ROM atmıştım ama şimdi Fastboot moduna alamadığım için cihaza bir şey yapamıyorum ne yapmam lazım illaki telefoncuya gidecek değil mi peki ne kadar ücret talep ederler bir de.

Geri
Yukarı