POCO X3 Pro alınır mı?

sarip

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar POCO X3 Pro alınır mı? Alınırsa RAM ve depolama kaç almalıyım? PUBG Mobile performans 120 FPS olur mu? Ve telefon güncellemek telefonun FPS falan çok kötü yapıyor diyorlar telefonu alınca güncellemesem olur mu? Veya güncellersem problem olur mu?

Not: Biraz çok soru sordum kusura bakmayın ama detaylı öğrenmem gerekti.

PUBG 60FPS veriyor, RAM fazla fark etmiyor, güncelleme isteğe bağlı ama ben önermem.

Arkadaşlar POCO X3 Pro alınır mı? Alınırsa RAM ve depolama kaç almalıyım? PUBG Mobile performans 120 FPS olur mu? Ve telefon güncellemek telefonun FPS falan çok kötü yapıyor diyorlar telefonu alınca güncellemesem olur mu? Veya güncellersem problem olur mu?

1 sene önce olsa önerebilirdim ama şuan pahalı pubg de 60 FPS veriyor bende 8/256 var ama oyun dışında özellikleri genellikle kötü

1 sene önce olsa önerebilirdim ama şu an pahalı PUBG de 60 FPS veriyor bende 8/256 var ama oyun dışında özellikleri genellikle kötü.

Türkiye'de yaşamıyorum para sıkıntı değil ve pahalı veya pahalı olmamasını sormadım efendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de yaşamıyorum para sıkıntı değil ve pahalı veya pahalı olmamasını sormadım efendim.

Yine de önermem.
Eksi yönler:
-Telefon ağır.
-Arka tarafın tasarımı kötü.
-Parmak izi oluyor.
-120 Hz yenileme hizinda şarj hızlı gidiyor.
-Yazilimsal sorunlar az da olsa var.
Artı yönler.
-PUBG de 60 FPS(kasma donma yok ama şu sıralar eskisi kadar sabit FPS alamıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyun oynayacaksınız alınır aksi takdirde gerek yok. SD 860 olan bir tuğla.

Oyun oynayacaksınız alınır aksi takdirde gerek yok. SD 860 olan bir tuğla.
tuğla olması iyi değilmi :D

Yine de önermem.
Eksi yönler:
-Telefon ağır.
-Arka tarafın tasarımı kötü.
-Parmak izi oluyor.
-120 Hz yenileme hizinda şarj hızlı gidiyor.
-Yazilimsal sorunlar az da olsa var.
Artı yönler.
-PUBG de 60 FPS(kasma donma yok ama şu sıralar eskisi kadar sabit FPS alamıyorum)
hocam video çekcemde ben o yüzden alacağım

Geri
Yukarı