POCO X3 Pro alınır mı?

Polonya'nın Technopat'ına sorsanız sizin için daha tutarlı telefon önerisinde bulunabilirler. Ya da Polonya'daki telefon fiyatlarını görebileceğimiz bir site varsa paylaşabilirseniz bakalım.

Vallahi hocam ülkeye geleli daha 2 ay olmadı öyle olunca bende çok bir şey bilmiyorum hani burada kullanılan forumlar ne ama bu 2.el sitesi şu an filtrelemeyi benim bütçeme göre yaptım. İsterseniz bir bakın.
@725064 hocam sizde bir bakın isterseniz çünkü başka türlü nasıl hallederiz emin değilim.

Vallahi hocam ülkeye geleli daha 2 ay olmadı öyle olunca bende çok bir şey bilmiyorum hani burada kullanılan forumlar ne ama bu 2.el sitesi şu an filtrelemeyi benim bütçeme göre yaptım. İsterseniz bir bakın.
@725064 hocam sizde bir bakın isterseniz çünkü başka türlü nasıl hallederiz emin değilim.

@tuğrahan sezer
Baktım listeye. Çok telefon var ancak bütçe (600 zloty = 150 dolar = 4500 TL) kısıtlı olduğu için iyi cihaz bulmak zor. En alınabilir temiz gördüklerimi paylaşıyorum. Görmediğim başka temiz iyi cihazlar da olabilir.
- Xiaomi 11T
- Xiaomi 11T 5G Meteorite Gray
- Xiaomi Mi 10T 5G 128GB
- Realme GT Master Edition 6/128 5G
- Xiomi Mi 11 Lite 5g
- Samsung Galaxy A52S 5G

Temiz bi Poco X3 Pro da olabilir belki, listedeki çoğu cihazdan iyi.
- Xiaomi Poco x3 pro 6gb / 128gb

Son olarak güzel bi OnePlus 8 Pro gördüm. Ancak arka kapağında çatlak var.

@tuğrahan sezer
Baktım listeye. Çok telefon var ancak bütçe (600 zloty = 150 dolar = 4500 TL) kısıtlı olduğu için iyi cihaz bulmak zor. En alınabilir temiz gördüklerimi paylaşıyorum. Görmediğim başka temiz iyi cihazlar da olabilir.
- Xiaomi 11T
- Xiaomi 11T 5G Meteorite Gray
- Xiaomi Mi 10T 5G 128GB
- Realme GT Master Edition 6/128 5G
- Xiomi Mi 11 Lite 5g
- Samsung Galaxy A52S 5G

Temiz bir POCO X3 Pro da olabilir belki, listedeki çoğu cihazdan iyi.
- Xiaomi Poco x3 pro 6gb / 128gb

Son olarak güzel bir OnePlus 8 Pro gördüm. Ancak arka kapağında çatlak var.

Facebook market de 400'e ve 500'e S20 FE buldum bir bakacağım iyiyse onu olmayı planlıyorum olmazsa attıklarınıza bakarım.

Geri
Yukarı