POCO X3 Pro alınır mı?

YUSUFBLGC

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam. 4000 TL bütçem var. Yurt dışı POCO X3 Pro almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınır çünkü bende aynı telefonu kullanıyorum şarjı çok uzun gidiyor kamerası 48 MP ön kamera 20 120 Hz ekranı var üstüne üstlük Snapdragon işlemci var ben çok memnunum en fazla 30 dk da şarj oluyor telefonum 33 watt şarjı var.

Kanka telefondan anlamıyorum pmıc ne
Güç Yönetim çipi. Telefon bir anda ölebiliyor ve bir çok sorun çıkartabiliyor. Aynı telefonu kullanıyorum ve bende şuanlık bazen aşırı ısınma belirtisi gösteriyor. İlerleyen zamanlarda ne olacak bilmiyorum.

Yukarıda biri en fazla 30dk'da sarj oluyor demiş. 0-100 sarj süresi 59-60 dakika. Kamera MP yüksek olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Kamerası hiç stabil değil. Memnun edecek bir kamerası yok. Alacaksınız oyun için tercih edilebilir. Onun dışında günlük kullanım için de iyi bir cihaz. 4000TL fiyat gayet güzel. Yine de telefonun ne zaman ne sorun çıkaracağı hiç belli olmuyor. Absürt problem çıkabiliyor. Çoğu xiaomi cihazlarında müdahale etmeden düzelmeyen yeniden başlatmalar. Kendi kendine 112'yi aramalar vs. olanı görüyorum şu sıralar, ben de bu tarz sorunları arada yaşıyorum Poco X3 Pro ile.

Yukarıda biri en fazla 30Dk'da şarj oluyor demiş. 0-100 şarj süresi 59-60 dakika. Kamera MP yüksek olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Kamerası hiç stabil değil. Memnun edecek bir kamerası yok. Alacaksınız oyun için tercih edilebilir. Onun dışında günlük kullanım için de iyi bir cihaz. 4000TL fiyat gayet güzel. Yine de telefonun ne zaman ne sorun çıkaracağı hiç belli olmuyor. Absürt problem çıkabiliyor. Çoğu Xiaomi cihazlarında müdahale etmeden düzelmeyen yeniden başlatmalar. Kendi kendine 112'yi aramalar vs. olanı görüyorum şu sıralar, ben de bu tarz sorunları arada yaşıyorum POCO X3 Pro ile.

Ben de de var hiçbir sorun yaşamadım bahsettiklerinizden 1 saat şarj ile tüm gün telefona baksan bile 1 gün gidiyor.

Geri
Yukarı