POCO X3 Pro arayüz pembe oldu

furknkse

Decapat
Daha fazla  
Ekte de görüldüğü gibi, kendiliğinden renk değiştirdi. Nasıl düzeltilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-24-19-19-40-726_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-24-19-19-40-726_com.android.chrome.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 25
Kullandiginiz duvar kagidi ile alakali. Siyah & beyaz agirlikli bir duvar kagidi kullanirsaniz sorun cozulur. Telefonun temasina vs. mudahele etmeden cozmenin bir yolu yok, klasik MIUI sorunlarindan. Yeni dusen guncelleme var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandiginiz duvar kâğıdi ile alakali. Siyah & beyaz agirlikli bir duvar kâğıdi kullanirsaniz sorun cozulur. Telefonun temasina vs. mudahele etmeden cozmenin bir yolu yok, klasik MIUI sorunlarindan. Yeni dusen guncelleme var mi?

Markayı her ne kadar sevmesem de yanlış bilgi vermeyi bırakın. MIUI sorunu değil bu özellik. Büyük ihtimalle telefonu Android 12 üstüne ilk kez yükseltti.

Kullandiginiz duvar kâğıdi ile alakali. Siyah & beyaz agirlikli bir duvar kâğıdi kullanirsaniz sorun cozulur. Telefonun temasina vs. mudahele etmeden cozmenin bir yolu yok, klasik MIUI sorunlarindan. Yeni dusen guncelleme var mi?

Duvar kâğıdım siyah. Düz siyah. Aylardır güncelleme gelmiyor

Dostum anlamıyor musun? Android 12 ise bu özellik zaten sana geliyor diyorum. İlla gözüne bu sorun olarak geliyor ise aç kilidi düşür sürümü monet te Android 12 de telefonundan kökten gitsin bak nasıl çözülüyor sorunun. Ya da duvar kâğıdı değiş rengi de değişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı