Custom ROM POCO X3 Pro için custom ROM önerisi

Bora55

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Fx-6300
GPU: Rx580 8Gb
RAM: 4+8 Gb Ram
PSU: SilverStone 1200W
Anakart: A960m-m3
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Cihazım için mümkünse Android 14 ROM arıyorum. Sizce Android 14 sorun olur mu? Bu videodaki ROM sizce kullanılabilir mi? Güvenilir midir onu da bilmiyorum. Sadece Drive linkini vermiş. Başka kaynaklardan varsa Android 14 Pixel Experience çok iyi olur.

Pixel Experience'ın Android 12 ve 13 için ROM'ları bulunuyor kendi sitesinde sadece. Attığınız videodaki ne işteki unoffical olarak geçiyor. Hata falan alsanız uğraşırsınız yani kısacası. Bana kalırsa en iyisi Android 13 Pixel Experience kurun keyfinize bakın. Ben kendim kullanıyorum 2 senedir memnunum.

Pixel Experience'ın Android 12 ve 13 için ROM'ları bulunuyor kendi sitesinde sadece. Attığınız videodaki ne işteki unoffical olarak geçiyor. Hata falan alsanız uğraşırsınız yani kısacası. Bana kalırsa en iyisi Android 13 Pixel Experience kurun keyfinize bakın. Ben kendim kullanıyorum 2 senedir memnunum.
Peki farklı resmi Android 14 rom var mıdır? Yoksa o zaman ben de Android 13 Pixel Experience deneyeceğim.

İnternette Android 14 ROM'lar var fakat ya unoffical olarak geçiyor, ya POCO X3 Pro için değil de başka cihazlar için yapılmış ya da ipi sapı belli olmayan bilinmedik ROM'lar.
Anladım hocam sağolun.

Geri
Yukarı