POCO X3 Pro logo sonrasında açılmadan yeniden başlıyor

applefanboy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Teknik servise yolla demeyin arkadaşlar. Zaten 3 kere yolladım ama bir şey yapamadılar. Bu sorun niye oluyor? POCO yazısı geliyor ve açılmadan yeniden başlıyor.

Anakart arızası garantiye gönderin tekrar olursa yeni ürün talep etme şansınız var garantiyi detaylıca okuyun anlarsınız ve de ücretsiz yapmak zorundalar haberiniz olsun talepiniz kabul olursa yedekleyin bilgilerinizi.

Teknik servise yolla demeyin arkadaşlar. Zaten 3 kere yolladım ama bir şey yapamadılar. Bu sorun niye oluyor? POCO yazısı geliyor ve açılmadan yeniden başlıyor.

Benim annemin telefonu Samsung J7 Prime 2 idi aynı sorun olmuştu anakart kaynaklı bir problemdir

Hocam an itibarıyla telefon the System has been destroyed hatası dedi ve beyaz ekran hatası verdi üstüne toprak atmaya gidiyoruz ailecek.

Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama telefona format atmayı deneyin telefondan olmazsa bilgisayara bağlayıp deneyin

Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama telefona format atmayı deneyin telefondan olmazsa bilgisayara bağlayıp deneyin

Okuduğum bir makalaye göre ROM atılması gerekiyormuş

Hocam an itibarıyla telefon the System has been destroyed hatası dedi ve beyaz ekran hatası verdi üstüne toprak atmaya gidiyoruz ailecek.

Bu sitede anlatımı var yapabilirseniz tamam ama yapamadıysanız geçmiş olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı