Xiaomi POCO X3 128 GB sürekli yeniden başlıyor

SuiCast

Kilopat
Telefon kendini sürekli yeniden başlatıyor. FastBoot tuşuna basıp ardından telefonu güç tuşuyla başlatıyorum. 30-40 saniye çalışıp kendini sürekli yeniden başlatıyor.
5-10 dakika kullanabiliyorum bazen. Şarj bitene kadar yeniden başlatıp duruyor. Şarj bitince telefonu şarja takıyorum. 2-3 saat kullanıyorum. Birden güç düğmesi seçenekleri çıkıp bu döngü devam ediyor. İnternette kamera, Uber, Airtel silin denmiş. Uber ve Airtel yüklü değil. Kamerayı sıfırlasam dahi sorun devam ediyor. Sorun bana yazılımsal gibi geldi.
Güç tuşunun basmasında herhangi bir problem yok gibi.

Telefon kendini sürekli yeniden başlatıyor. Fastboot tuşuna basıp ardından telefonu güç tuşuyla başlatıyorum. 30-40 saniye çalışıp kendini sürekli yeniden başlatıyor.
5-10 dakika kullanabiliyorum bazen. Şarj bitene kadar yeniden başlatıp duruyor. Şarj bitince telefonu şarja takıyorum. 2-3 saat kullanıyorum. Birden güç düğmesi seçenekleri çıkıp bu döngü devam ediyor. İnternette kamera, Uber, airtel silin denmiş. Uber ve airtel yüklü değil. Kamerayı sıfırlasam dahi sorun devam ediyor. Sorun bana yazılımsal gibi geldi.
Güç tuşunun basmasında herhangi bir problem yok gibi.

Garantiye gönder format attın mı?
Mi flash ile yazılım atabilirsin ama garanti bozacak unsurlardan kaçın.
Hatta mi flash ile yazilim onarabiliyorsun bilgilerin silinmeden ben yapmıştım.

Takıldığında çekinme sor kardeşim.
Buradaki telefonu sıfırlıyor haberin olsun bence bilgilerini Drive'a yedekle temiz kurulum yap videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Garanti yok.

Biraz daha açarsanız.

Videoda adam yazilim dosyasini indiriyor mi flash programini açiyor gtelefondanda geliştirici seçeneklerini USB hata ayiklama modunu açip fatboot moda aliyor ve mi flash ile yazilim kurma işlemini başlatiyor.
Zor bir işlem değil çok basit.

Takıldığında çekinme sor kardeşim.
Buradaki telefonu sıfırlıyor haberin olsun bence bilgilerini Drive'a yedekle temiz kurulum yap videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda adam yazilim dosyasini indiriyor mi flash programini açiyor gtelefondanda geliştirici seçeneklerini USB hata ayiklama modunu açip fatboot moda aliyor ve mi flash ile yazilim kurma işlemini başlatiyor.
Zor bir işlem değil çok basit.
IMEI halledilmedi. Bu sorun olur mu? Geçici olarak halletmiştim. 60 gün vardı IMEI bitmesine. Yurt dışından gelme cihaz. Telefoncunun birisi; ''IMEI halletmeden telefonu kesinlikle sıfırlama.'' diyor.

IMEI halledilmedi. Bu sorun olur mu? Geçici olarak halletmiştim. 60 gün vardı IMEI bitmesine. Yurt dışından gelme cihaz. Telefoncunun birisi; "IMEI halletmeden telefonu kesinlikle sıfırlama." diyor.

Kaçak IMEI atılmış cihazda denemiştim ben ama kaçak da olsa IMEI'si vardi sende o da yok bilmiyorum ne olur?
Telefoncu neden atmaman gerektiğini de söyledi mi telefoncu telefonu açamadan nasıl IMEI atacak veya atsa bile nasıl kontrol edecek eninde sonunda yazilim atilmasi gerek miyor mu Bootloader kilidi için mi söyledi bunu.
Telefonun ROM'u (yazılımı) neydi beta mi stabil mi global mi vs.

Son düzenleme:
Kaçak IMEI atılmış cihazda denemiştim ben ama kaçak da olsa IMEI'si vardi sende o da yok bilmiyorum ne olur?
Telefoncu neden atmaman gerektiğini de söyledi mi telefoncu telefonu açamadan nasıl IMEI atacak veya atsa bile nasıl kontrol edecek eninde sonunda yazilim atilmasi gerek miyor mu Bootloader kilidi için mi söyledi bunu.
Telefonun ROM'u (yazılımı) neydi beta mi stabil mi global mi vs.

Telefoncu geçici olarak halletiğini ve 10 gün sonra gel tamamen halledeyim dedi. Bu şekilde 4-5 ay kullanırsın en az dedi. Ben şehir değiştirdim o arada. 2 ay kullandım ve bu sorun oldu. Stabil olarak geçiyor. Telefonu açayım kesin olarak yazarım.

Telefonu götür adama halletsin sonra senin başina kalir sen bozmuşsun der.
Telefon Custom ROM atıldı ve Mail attılar. Telefonun güç tuşuna basınca yeniden başlatmaya başlıyor kendini. Bildirim panelinden kapatınca da aynı şekilde. Yazılımsal değil sorun. Güç tuşu mekanizmasında bir sorun olmalı.

Telefon Custom ROM atıldı ve mail attılar. Telefonun güç tuşuna basınca yeniden başlatmaya başlıyor kendini. Bildirim panelinden kapatınca da aynı şekilde. Yazılımsal değil sorun. Güç tuşu mekanizmasında bir sorun olmalı.

Güç tuşundan olsaydı bildirim panelinden kapatınca da yeniden başlatmazdı.

Geri
Yukarı