POCO X3 Pro MIUI 14 güncellemesi anakart arızalarına yol açtığı için geri mi çekildi?

Benim telefona neden gelmiyor MIUI 14 güncellemesi MIUI 13.0.3.0'da kaldı. @serdar_gs
X3 Pro için tüm güncellemeleri askıya alıp bir köşeye attılar. MIUI 14 ilk sürümleri sorunlu diyip geri çektiler bir daha da stabil sürüm çıkarıp tüm kullanıcılara vermediler. Ayrıca X3 Pro için tüm güncellemeler devre dışı galiba mesela MIUI 13.0.1.0 kurdum ben 13.0.5 sürümü bile gelmedi en son sinirlenip Global için verdikleri son MIUI 14 sürümünü kurup bıraktım. Zaten Hyper OS yazılımına geçtiler bundan sonra hiç bir güncelleme bekleme hocam kullanmak istediğin sürüm hangisi ise manuel indirip kendin kur.

X3 Pro için tüm güncellemeleri askıya alıp bir köşeye attılar. MIUI 14 ilk sürümleri sorunlu diyip geri çektiler bir daha da stabil sürüm çıkarıp tüm kullanıcılara vermediler. Ayrıca X3 Pro için tüm güncellemeler devre dışı galiba mesela MIUI 13.0.1.0 kurdum ben 13.0.5 sürümü bile gelmedi en son sinirlenip Global için verdikleri son MIUI 14 sürümünü kurup bıraktım. Zaten Hyper OS yazılımına geçtiler bundan sonra hiç bir güncelleme bekleme hocam kullanmak istediğin sürüm hangisi ise manuel indirip kendin kur.
MIUI 14 Stabil sürümü çıkarmaları artık imkansız mı Poco X3 Pro için hocam

MIUI 14 Stabil sürümü çıkarmaları artık imkansız mı Poco X3 Pro için hocam
İmkansız değil de üzerinde çalışmıyorlar ki. Üzerinde çalıştıkları herhangi bir sürüm yokmuş ayrıca yeni yazılıma geçtiler oda gelecek mi belli değil yayınlanan hiç bir listede X3 Pro yok.

MIUI 14'ün anakart için daha iyi olduğunu.
Xiaomi, X3 Pro için gelecek güncellemelerde, olabildiğince ısınmaması için bir şeyleri frenlemeye çalışıyor, dolayısıyla X3 Pro için güncelleme yapmak doğru bir hareket sayılabilir.

İmkansız değil de üzerinde çalışmıyorlar ki. Üzerinde çalıştıkları herhangi bir sürüm yokmuş ayrıca yeni yazılıma geçtiler oda gelecek mi belli değil yayınlanan hiçbir listede X3 Pro yok.

Hocam bende deli gibi şarj tüketimi ve aşırı ısınma var 3 yıl cihaz 14.0.1.0 var 14.0.3.0 global nasıl iyi mi geçiş yapsam düzelir mi nasıl geçebilirim?

Hocam bende deli gibi şarj tüketimi ve aşırı ısınma var 3 yıl cihaz 14.0.1.0 var 14.0.3.0 global nasıl iyi mi geçiş yapsam düzelir mi nasıl geçebilirim?
14.0.1 sürümü sıkıntılı o ROM'dan kurtulmaya bak 14.0.3 ne iyi ne kötü MIUI 13'e benzer ama 14.0.1 sürümünden iyi deneyebilirsin hocam ben 1 senedir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı