POCO X3 Pro MIUI 14 güncellemesi anakart arızalarına yol açtığı için geri mi çekildi?

14.0.1 sürümü sıkıntılı o ROM'dan kurtulmaya bak 14.0.3 ne iyi ne kötü MIUI 13'e benzer ama 14.0.1 sürümünden iyi deneyebilirsin hocam ben 1 senedir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

EU ROM yükleyecrğim hocam teşekkür ederim.

@serdar_gs hocam ROM içi video veya rehber var mı siz nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
EU ROM yükleyecrğim hocam teşekkür ederim.

@serdar_gs hocam ROM içi video veya rehber var mı siz nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz?
Bende araştırıp yaptım. Biraz araştırma ve anlatım videoları ile halledersin hocam.
Bootlader kilidi açmıştım onun için ilk başta bekleme süresi var o süre bittikten sonra kilidi açıp uygun ROM ve onu kuracak araç gereçler ayrıca bilgisayara kurulması gereken bir iki uygulama falan var iyi araştır hacım.

Bende araştırıp yaptım. Biraz araştırma ve anlatım videoları ile halledersin hocam.
Bootlader kilidi açmıştım onun için ilk başta bekleme süresi var o süre bittikten sonra kilidi açıp uygun ROM ve onu kuracak araç gereçler ayrıca bilgisayara kurulması gereken bir iki uygulama falan var iyi araştır hacım.

Hocam kilidi açmak için süre derken?

Geri
Yukarı