POCO X3 Pro oyunda 40 derece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortalama bir telefonun islemci CPU sıcaklığı kaç derece olmalı? Xiaomi telefon kullanıyorum ona göre yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka, ROM nedir? Endonezya ROM'u nasıl atılır? Cihazın ısınmasıyla ne alakası olabilir? Bilmediğim için soruyorum.

ROM cihaz yazılımıdır. Bu yazılım ülkeden ülkeye değişebildiği gibi bazı cihazlarda Global'de olabilir.
Belki Endonezya yazılımı içerisinde bazı şeyler yoktur. Bu okuduğum bir yorumdu ama denemeden emin olamayız. Garanti dışına atar muhtemelen denenirse.

43 45 arasına kadar normal sayılır ortamın sıcaklığına kadar 50'ye çıkabilir ancak 45 Max kabul görecek derece olmalı.

Xiaominin tüm telefonları aynı değil ya hani. Konu açarken tam cihazınızı yazsanız keşke.

Bu iş artık iyice psikolojik rahatsızlık seviyesine geldi. FPS 60 değil de 59 olsa korkan insanlar mı dersin, ekran kartı sıcaklığı 80 olunca yanar diyenler mi dersin, bilgisayarı bıraktık artık telefonda oyun oynarken sıcaklığı kaç olmalı diyenler mi dersiiiin diye diye gider bu böyle. Dostlar yaşasanıza hayatınızı. Bu kadar takıntı iyi değil. Emin ol telefonu istesen de yakamazsın kolay kolay.

Son düzenleme:
Bu iş artık iyice psikolojik rahatsızlık seviyesine geldi. FPS 60 değil de 59 olsa korkan insanlar mı dersin, ekran kartı sıcaklığı 80 olunca yanar diyenler mi dersin, bilgisayarı bıraktık artık telefonda oyun oynarken sıcaklığı kaç olmalı diyenler mi dersiiiin diye diye gider bu böyle. Dostlar yaşasanıza hayatınızı. Bu kadar takıntı iyi değil. Emin ol telefonu istesen de yakamazsın kolay kolay.

Dostum cidden telefona bir şey olacak bozucam yakicam diye ödüm kopuyor

Dostum cidden telefona bir şey olacak bozucam yakicam diye ödüm kopuyor
Hocam tamam da telefon aşırı ısındığında uyarı verir zaten ve kullanıma da izin vermez. Sıcaklık arttığı zaman bunu bilirsiniz ve bir süre soğumaya bırakmak zorunda kalırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı