POCO X3 Pro PC'yi görmüyor

Normalde telefonu bağlayınca telefon ekranına da bir seçim uyarısı gelmesi lazım. Yanlış sürücü yüklenmiş olmasın?
anakart sitesinden en güncel sürücüleri kurdum poco için ayrı bir sürücü bulamadım internet üzerinde ki normalde telefon bağlandığı zaman gerekli driverları otomatik kuruyor windows sorunu çözemedim o yüzden

Android ADB yazan aygıta sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir yaptıktan sonra bu bilgisayardan seçeneğini seç, çıkan ekranı SS at.

Android ADB yazan aygıta sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir yaptıktan sonra bu bilgisayardan seçeneğini seç, çıkan ekranı SS at.
daha hızlı yardımcı olmak isterseniz discorddan falan konuşabiliriz.

Dosya Ekleri

• ss.jpg
    ss.jpg
    352,4 KB · Görüntüleme: 28
Kabloyu telefona bagladiginda secim ekrani gelmiyorsa, kablonun data transfer ozelligi gitmis demektir.
Yeni bir data aktarim ozelligi olan kablo alirsan duzelir sorunun.

Şu yazılımı kurarken Xiaomi ve Qualcomm sürücülerini seç, kurulduktan sonra kaldırabilirsin.
hocam siteye giremiyorum malesef
Secim ekrani geliyor mu peki? Gelmiyorsa zaten o kablolarin data transfer ozelligi yok demektir.
şuan kullandığım kablo daha önce bağlıyordu telefonu,kablodan kaynaklı olduğunu düşünüp aynı kablonun sıfırını da denedim fakat sonuç değişmedi

Geri
Yukarı