Çözüldü POCO X3 Pro ROM yükleyemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenalisen

Hectopat
Daha fazla  
Ne denediysem olmadı bir türlü cihazım Fastboot modda iken Mi Flash cihazımı görmedi ADB bile yükleyemiyorum. Fastboot modda ike aygıt yöneticisinde telefonum böyle gözüküyor. Ne yapmalıyım yardımcı olun cihazımın garantisi bitti. Ve boatloader kilidi de açık bunu da kapatmam gerekiyor ROM atarken.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    64,1 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 68
Ne denediysem olmadı bir türlü cihazım Fastboot modda iken Mi Flash cihazımı görmedi ADB bile yükleyemiyorum. Fastboot modda ike aygıt yöneticisinde telefonum böyle gözüküyor. Ne yapmalıyım yardımcı olun cihazımın garantisi bitti. Ve boatloader kilidi de açık bunu da kapatmam gerekiyor ROM atarken.
Bootloader kilidini kapatırsanız rom atamazsınız. Poco X3 Pro USB Driver (Download Poco Driver) buradan qualcomm driverını kurun.

@erenalisen
Aygıt Yöneticisi'nden Android'e sağ tık yapıp ekran görüntüsü atar mısınız? Windows'ta olmadığım için tam anlatamıyorum.

Tabii ki eve geçtiğimde yapacağım.

@erenalisen
Aygıt Yöneticisi'nden Android'e sağ tık yapıp ekran görüntüsü atar mısınız? Windows'ta olmadığım için tam anlatamıyorum.

Telefonu USB 2.0 girişinden Fastboot mod açık olarak PC'ye bağladım ve bu şekilde aygıt yöneticisinde gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    55,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Geri
Yukarı