POCO X3 Pro şarjı saatte %20 azalıyor

Bir şeyler var ama hadi bakalım ilk aldığımda oyun oynayıp telefona youğun bakarsam 1 günden fazla çok rahat yetiyordu şimdi oyun oynamadan 1 günü 20-30 şarzla kapatıyorum ilk aldığım günle şu an arasında 1 ay var.
Batarya biraz fazla diye A52s yerine aldım bu telefonu da şuan beni üzüyor. A52s ile yarım saat farkı olurmuş keşke onu alsaydım en azından Amoled ekranım olurdu ..

Batarya biraz fazla diye A52s yerine aldım bu telefonu da şu an beni üzüyor. A52s ile yarım saat farkı olurmuş keşke onu alsaydım en azından AMOLED ekranım olurdu.

Snapdragon 860 kolay kolay vazgeçmem batarya dışında her şey çok güzel Google cam kurdum kamera şahane ama batarya yakıyor bizi.

Snapdragon 860 kolay kolay vazgeçmem batarya dışında her şey çok güzel Google cam kurdum kamera şahane ama batarya yakıyor bizi.
Efsane bir GCam kurulumum var kamerasına o yüzden birşey demiyorum. :) Batarya konusu ise bilmiyorum. A52s işlemcisi ile bu telefon arasında nerdeyse fark yok diye biliyorum .

Batarya biraz fazla diye A52s yerine aldım bu telefonu da şu an beni üzüyor. A52s ile yarım saat farkı olurmuş keşke onu alsaydım en azından AMOLED ekranım olurdu.

Pil kapasitesine göre ekran süresi düşükmüş ilginç. 4000MAH telefonum bir günü rahat çıkarıyor. Belki işlemci güçlü olduğundan olabilir POCO da.

Böyle bir görsel yükleyeyim ozaman. Yani cidden soruyorum normal mi bu. ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-03-18-21-11-49-740_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-03-18-21-11-49-740_com.miui.securitycenter.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2022-03-18-21-12-28-518_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-03-18-21-12-28-518_com.miui.securitycenter.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 52
Benimki bu kadar hızlı eğil fakat çok garip bir durum.
Hocam canımı sıkmaya başladı açıkçası. Napmaliyim iade işlemi mi baslatayim alırlar mi iade. ?

Ambalajı açılmış elektronik ürün iadesi yapılıyormuş. ( Trendyol ) Mağazadan almak ile internetten almak arasında bir fark kalmadı. Cayma hakkı kullanılmıyor...

Son düzenleme:
Hocam canımı sıkmaya başladı açıkçası. Napmaliyim iade işlemi mi baslatayim alırlar mi iade?

Ambalajı açılmış elektronik ürün iadesi yapılıyormuş. ( Trendyol ) mağazadan almak ile internetten almak arasında bir fark kalmadı. Cayma hakkı kullanılmıyor...

Can sıkıcı eğer gerçekten rahatsız ediyorsa iade yapabilirsiniz ama emsallerini de bu konuda araştırın güçlü bir cihazdan geçip
Üzülmeyin.

Geri
Yukarı