POCO X3 Pro şarjı saatte %20 azalıyor

Bak1Bana

Decapat
Daha fazla  
Telefon yaklaşık 1 saatte yüzde 20 batarya yedi. İnternetten sadece dizi izliyordum bu süre zarfında. Ben bataryası yüksek rahat kullanırım diye aldım ama aldığından beri günde yaklaşık 3 kere şarj etmem gerekiyor ki alalı 9 gün oldu internetten Teknosa'dan. Trenyol üzerinden.

Bu pil kullanımı normal mi? Değil ise iade edebiliyor muyum?

Aynısını valide sultana aldım. :D
Çok memnun ışık kullanımına bağlı olarak arka da çalışan programlara bağlı olarak değişebiliyor ama bana da bir tık sıkıntılı geldi bir göster istersen.

Belki ekran 120 Hz olduğu içindir.

Ekran 60 Hz de dostlar ama ışık full kullanıyorum. Aynı kullanımı oyun oynarken de yapıyorum ancak oyun oynarken bukadar şarj yemiyor cihaz garip bir şekilde.

Aynı sorundan yaşıyorum oyun oynuyorum 1,30 saatte ortalama 10-15 şarj yiyor normal takılırken Max 6 saat ekran süresi veriyor sürekli pil performans modunda olmasına rağmen.

Aynı sorundan yaşıyorum oyun oynuyorum 1,30 saatte ortalama 10-15 şarj yiyor normal takılırken Max 6 saat ekran süresi veriyor sürekli pil performans modunda olmasına rağmen.
Aynı aynı sorun ya .. Bir terslik var bu işte .
Aynısını valide sultana aldım. :D
Çok memnun ışık kullanımına bağlı olarak arka da çalışan programlara bağlı olarak değişebiliyor ama bana da bir tık sıkıntılı geldi bir göster istersen.
İade yapabilcegimi bilsem yaparım. Keza sim takılı telefonda iade olmuyormuş diye duydum

Aynı aynı sorun ya. Bir terslik var bu işte.

İade yapabilcegimi bilsem yaparım. Keza SIM takılı telefonda iade olmuyormuş diye duydum.

Bir şeyler var ama hadi bakalım ilk aldığımda oyun oynayıp telefona youğun bakarsam 1 günden fazla çok rahat yetiyordu şimdi oyun oynamadan 1 günü 20-30 şarzla kapatıyorum ilk aldığım günle şu an arasında 1 ay var.

Geri
Yukarı