POCO X3 Pro telefon açılırken POCO yazısında kalıyor

KunRois

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX
Arkadaşlar birkaç yıl oldu telefonu alalı hiç böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum kısaca özetleyeyim;

Sabah kalktığımda hiçbir sıkıntı yoktu kullanıyordum normal şekilde. Sonra dışarı çıkacağım için telefonumu şarja taktım ve giyinmeye başladım. Telefona tekrar döndüğümde ekranda miu yazısını gördüm ve ellemedim. Sonra yazı gitti ve tel kapandı. Ardından açtığımda telefon hep POCO yazısında kalmaya başladı. Bir kere açıldı onda da aşırı şekilde kasılma ve donma vardı, nereye girersem gireyim X uygulaması yanıt vermiyor diyordu uygulamalar çöküyordu. Bende telefon içindeki fotoları USB ile bilgisayara aktarmak istedim ama %80 civarı aktarıldıktan sonra kilitlendi telefon ve kapandı tekrardan. Şu an tuşa basınca tepki vermiyor hiç. Bazen açılıyor POCO yazısı geliyor ama hiçbir şey olmuyor, bazen hiç tepki vermiyor. Ses açma tuşu + güç tuşu ile reboot yaptım bir şey değişmedi. Yarın servise götürmeyi düşünüyorum. Götürmeden önce problem nedir yardımcı olabilecek var mı? Veya telefon artık bitik durumda mıdır kullanılmaz mı?

X3 Pro'nun anakart sorunu var. Muhtemelen anakartınız yandı.
Evet öyle bir şey duymuştum, peki bu sadece x3 pro da mı var ? yeni çıkan x6 ve m6 modelleri hoşuma gitti. Onlarda da bu tarz şeyler ile karşılaşacaksam direkt poco dan uzaklaşıp farklı marka telefonlara yönelsem daha iyi olur gibi

Sorun yazılımsal ise bile sizin DeepFlash yapmanız epey zor, servise götürün daha iyi.
teşekkürler, yarın ilk işim servis

Evet öyle bir şey duymuştum, peki bu sadece x3 pro da mı var ? yeni çıkan x6 ve m6 modelleri hoşuma gitti. Onlarda da bu tarz şeyler ile karşılaşacaksam direkt poco dan uzaklaşıp farklı marka telefonlara yönelsem daha iyi olur gibi.
Benim de X6 Pro çok hoşuma gitti, daha çok yeni olduğu için bilmiyorum öyle sıkıntıları var mıdır ancak X3 Pro öncesi ve sonrası anakart sorununu hiç duymadım. Muhtemelen X3 Pro'ya özel. Bende de X3 NFC var 3 senedir böyle bir sıkıntı çıkarmadı.

Evet öyle bir şey duymuştum, peki bu sadece x3 pro da mı var ? yeni çıkan x6 ve m6 modelleri hoşuma gitti. Onlarda da bu tarz şeyler ile karşılaşacaksam direkt poco dan uzaklaşıp farklı marka telefonlara yönelsem daha iyi olur gibi
X2 ve X3 kronik anakart arızasına sahip.
X6 Pro için şimdilik sorun yok, ilgini çektiyse buyur al, kamera önemliyse Honor 90 düşünebilirsin.

Ben M6 önermiyorum.
Cihazın sökme işlemi yapıldığı bir videoda, cihazın arka kapağını sökmek için ısı tabancası ile işlem uygulandığında arka kapağın orta kısmında boşluk oluşuyordu.
Belki yine oyun oynarken cihaz ısındığında aynı durum yaşanabilir ısı transferinden ötürü.

X2 ve X3 kronik anakart arızasına sahip.
X6 Pro için şimdilik sorun yok, ilgini çektiyse buyur al, kamera önemliyse Honor 90 düşünebilirsin.

Ben M6 önermiyorum.
Cihazın sökme işlemi yapıldığı bir videoda, cihazın arka kapağını sökmek için ısı tabancası ile işlem uygulandığında arka kapağın orta kısmında boşluk oluşuyordu.
Belki yine oyun oynarken cihaz ısındığında aynı durum yaşanabilir ısı transferinden ötürü.
Kamera önemli ve honor 90 kamerası baya iyi duruyor fakat şu an telefonum olmadığı için direkt gidip elden alabileceğim bir telefon istiyorum. Gördüğüm kadarıyla hepsiburada gibi sitelerde satışı var honor 90'ın, gelmesi ayrı dert maalesef.

Bu sabah servise verdim X3ü, sistem çökmesi veya anakart arızası olabilir dediler. Akşama doğru haber verecekler fakat büyük ihtimalle içindeki veriler gidecek. Allahtan çoğunluğunu almıştım usb ile de sonra gitti telefon.

Teşekkürler Yardımlarınız İçin

Kamera önemli ve honor 90 kamerası baya iyi duruyor fakat şu an telefonum olmadığı için direkt gidip elden alabileceğim bir telefon istiyorum. Gördüğüm kadarıyla hepsiburada gibi sitelerde satışı var honor 90'ın, gelmesi ayrı dert maalesef.
Bölgende varsa Teknosa-Turkcell-Vodofone bayilerine bakabilirsin, oralarda bulabileceğine ihtimal vermiyorum ama 20 kağıt üzerinde S23 FE bulursun, bütçeni zorlar mı bilmiyorum.
Bu sabah servise verdim X3ü, sistem çökmesi veya anakart arızası olabilir dediler. Akşama doğru haber verecekler fakat büyük ihtimalle içindeki veriler gidecek. Allahtan çoğunluğunu almıştım usb ile de sonra gitti telefon.

Teşekkürler Yardımlarınız İçin
Muhtemelen çöp oldu o telefon artık, ümidin olmasın.

Bölgende varsa Teknosa-Turkcell-Vodofone bayilerine bakabilirsin, oralarda bulabileceğine ihtimal vermiyorum ama 20 kağıt üzerinde S23 FE bulursun, bütçeni zorlar mı bilmiyorum.

Muhtemelen çöp oldu o telefon artık, ümidin olmasın.
evet maalesef çöp olmuş, anakart arızası sebebiyle pilide yanmış hiç sinyal alınmıyormuş telefondan. Mecburen işi bitti, yeni telefon aramalarına başlıyorum şimdi

Geri
Yukarı