POCO X3 Pro telefon kapandı ve açılmıyor

Maquies

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum dün sabahtan beri kullanmadım, sabah telefonu şarja takım ama şarj olmadı sonra yine telefonu şarja taktım yine olmadı. Telefonu yeniden baslatıcaken telefon kapandı ve açılmadı bir daha.

Şimdi harf reset yapmaya çalıştım, olmadı.

Bir cevap bulun babam yoksa kızacak.

Telefonun kronik sorunu bu maalesef. Yüksek ihtimal hard brick oldu ve kurtarmak için reballing yapılması veya anakart değişmesi lazım. O telefon için değmez farklı bir telefon almaya bakın.

Aynı telefonu kullanırken sarjda iken kapanıp bir daha açılmamışı. Poco yazısında kalıyordu. Servise götürdüğüm de anakart arızası olduğunu söylemişlerdi. Zaten X3 Pro modellerinde kronik arıza varmış sanırım. Sende götür servise durumu öğren bence. Benimki kurtarılamadı ve yeni telefon almak zorunda kaldım fakat sende durum aynı olmayabilir.

Aynı telefonu kullanırken sarjda iken kapanıp bir daha açılmamışı. Poco yazısında kalıyordu. Servise götürdüğüm de anakart arızası olduğunu söylemişlerdi. Zaten X3 Pro modellerinde kronik arıza varmış sanırım. Sende götür servise durumu öğren bence. Benimki kurtarılamadı ve yeni telefon almak zorunda kaldım fakat sende durum aynı olmayabilir.
Ozaman 2 seneye kadar telefon yok bana

Ücretleri hakkında fikrim yok, her tamirci farklı bir ücret isteyebilir. Sizin gidip bilgi almanız gerekiyor.
Son birkaç Kere daha kurcalicam ondan sonra Götürürüm artık umarım en fazla 500 TL'lik bir Sorundur

Telefonum dün sabahtan beri kullanmadım, sabah telefonu şarja takım ama şarj olmadı sonra yine telefonu şarja taktım yine olmadı. Telefonu yeniden baslatıcaken telefon kapandı ve açılmadı bir daha.

Rom atmayı deneyin.(Riskli bir işlem)

Telefonum dün sabahtan beri kullanmadım, sabah telefonu şarja takım ama şarj olmadı sonra yine telefonu şarja taktım yine olmadı. Telefonu yeniden baslatacaken telefon kapandı ve açılmadı bir daha.

Hocam şimdi aklıma geldi Genpa ücretsiz yapıyor ama bayram olduğu için 2 haftaya anca gelir telefon.

Geri
Yukarı