Poco x3 pro vs Redmi Note 10 Pro

esref33

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar telefon satın alacağım. POCO X3 Pro mu? Redmi Note 10 Pro mu?
Bu iki telefon arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. Günlük hayatta yoğun olarak telefon kullanırım fazla oyun oynamam. Başka telefon da tavsiye edebilirsiniz. (minimum 90Hz ve üstü olursa iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar telefon satın alacağım. POCO X3 Pro mu? Redmi Note 10 Pro mu?
Bu iki telefon arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. Günlük hayatta yoğun olarak telefon kullanırım fazla oyun oynamam. Başka telefon da tavsiye edebilirsiniz. (minimum 90Hz ve üstü olursa iyi olur)

Hocam oyun oynamıyorsanız X3 Pro almanızın hiçbir mantığı yok.

Note 10 Pro iyi bir cihazdır ama ben A52 öneririm.

Note 10 Pro batarya ve ekran tazeleme hızı olarak daha iyi ama yazılım olarak da A52 daha iyi çok kararsız kaldım.
Batarya olarak Samsung Galaxy A52 bazı testlerde daha iyi bir performans sergilemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu uygulamanın 120 Hz desteği yok zaten. Samsung Galaxy A52 almanızı tavsiye ederim.

Batarya olarak Samsung Galaxy A52 bazı testlerde daha iyi bir performans sergilemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu uygulamanın 120 Hz desteği yok zaten. Samsung Galaxy A52 almanızı tavsiye ederim.

90 Hz ile 120 Hz farkını çok hisseder miyim?

90 Hz ile 120 Hz farkını çok hisseder miyim?
Hayır hissetmezsiniz. Ben de arkadaşlar gibi Note 10 Pro'ya 4K vermektense aynı fiyata A52 alırdım. Daha az harcamak isterseniz benim gibi Realme 7 PRO da iyi seçenek. Ama bütçeniz 4K'ya kadar çıkıyorsa bence A52 alın geçin.

Geri
Yukarı