POCO X3 Pro vs Redmi Note 10 Pro

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir telefon almak istiyorum, iki telefon arasında çok takıldım. Her türlü desteği özelliği olsun, hangi telefonu almalıyım sizce? Tüm sonuçları göz önünde bulundurarak hangisini almam lazım?

Yeni bir telefon almak istiyorum, iki telefon arasında çok takıldım. Her türlü desteği özelliği olsun, hangi telefonu almalıyım sizce? Tüm sonuçları göz önünde bulundurarak hangisini almam lazım?

Kullanım amacı nedir?
Oyun?
Kamera?
Günlük?
3'ü 1 arada? :D

Kamera, günlük veya 3'ü 1 arada ise X3 Pro patlıyor direk. 2 model içinden kullanım amacınız oyun değilse Redmi Note 10 Pro öneririm.
Oyun ise POCO X3 Pro öneririm.

Günlük, kamera vb için alacaksanız Note 10 Pro yerine A52 öneririm ben.
Ayrıca bütçe belirtirseniz iyi olur :)

Kullanım amacı nedir?
Oyun?
Kamera?
Günlük?
3'ü 1 arada? :D

Kamera, günlük veya 3'ü 1 arada ise X3 Pro patlıyor direk. 2 model içinden kullanım amacınız oyun değilse Redmi Note 10 Pro öneririm.
Oyun ise POCO X3 Pro öneririm.

Günlük, kamera vb için alacaksanız Note 10 Pro yerine A52 öneririm ben.
Ayrıca bütçe belirtirseniz iyi olur :)

Bütçe şu anlık belli değil tahminimce 3.5k diyebilirim oyunu bazen oynarım canım sıkıldığında oynarım genellikle sosyal medya telefonda takılma gibi şeyler, kamerayı kullanırım tabii ki de 3'ü bir arada kullanırım kısacası dediğim gibi oyun oynarım ama çok sıklıkla değil mesela PUBG indirdim diyelim 2 günde bir veya iki kez oynarım öyle diyeyim size ona göre sorunuzu sorup bana uygun olanı söylerseniz sevinirim. :)

Bütçe şu anlık belli değil tahminimce 3.5k diyebilirim oyunu bazen oynarım canım sıkıldığında oynarım genellikle sosyal medya telefonda takılma gibi şeyler, kamerayı kullanırım tabii ki de 3'ü bir arada kullanırım kısacası dediğim gibi oyun oynarım ama çok sıklıkla değil mesela PUBG indirdim diyelim 2 günde bir veya iki kez oynarım öyle diyeyim size ona göre sorunuzu sorup bana uygun olanı söylerseniz sevinirim. :)

X3 Pro modelini direk eleyin.

Bütçe 4000'e çıkarsa A52 öneririm.
Çıkmaz ise bütçenize göre Note 10 Pro'ya da Mi 11 Lite alabilirsiniz.

X3 Pro modelini direk eleyin.

Bütçe 4000'e çıkarsa A52 öneririm.
Çıkmaz ise bütçenize göre Note 10 Pro'ya da Mi 11 Lite alabilirsiniz.
Mi 11 lite yi beğenmiyorum insanlar da RN 10 Pro diyor zaten. Günlük olarak kullanırım diye düşünüyorum dediğiniz gibi A52’yi de düşünürüm. Peki neden herkes A52 tarafından çok ısrarcı neyi var bu A52’nin?

Mi 11 Lite'yi beğenmiyorum insanlar da rn 10 Pro diyor zaten. Günlük olarak kullanırım diye düşünüyorum dediğiniz gibi A52'yi de düşünürüm. Peki neden herkes A52 tarafından çok ısrarcı neyi var bu A52'nin?

Yazılım kalitesi olarak Samsung yazılımı Xiaomi yazılımına fark atıyor bu 1, Samsung o cihaza Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi desteği veriyor bu 2, kamera olarak fiyatına göre rakipsiz bu 3, büyük ihtimalle performans ve uzun ömür olarak Xiaomi'den çok daha iyi yazılımı sayesinde bu 4.

Rn 10 Pro'daki 120Hz sizi cezbetti büyük ihtimalle ancak ekran hariç diğer alanlarda A52'den daha kötü.

A52 öneririm hocam, Xiaomi'lerin yazılımına Samsung fark atıyor, kamerası bu bütçelerdeki kameraların hepsinden iyi, Android 14'e kadar güncelleme alacak ve ekranı AMOLED.

*Super AMOLED.
Ayrıca bana kalırsa super AMOLED + 90Hz +Samsung kalitesi > 10X AMOLED + 120Hz +Xiaomi kalitesi.

Yazılım kalitesi olarak Samsung yazılımı Xiaomi yazılımına fark atıyor bu 1, Samsung o cihaza Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi desteği veriyor bu 2, kamera olarak fiyatına göre rakipsiz bu 3, büyük ihtimalle performans ve uzun ömür olarak Xiaomi'den çok daha iyi yazılımı sayesinde bu 4.

Rn 10 Pro'daki 120Hz sizi cezbetti büyük ihtimalle ancak ekran hariç diğer alanlarda A52'den daha kötü.

Tamam, bu söylediklerinizi göz önünde bulundurarak hareket edeceğim. 😀

Geri
Yukarı