POCO X3 Pro vs Samsung Galaxy A52 vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro

O zaman A52 alın.
Günlük kullanımda POCO sinirden telefonu kırdırtıyor.
(Kuzenlerimden 2 kişi sağ olsun deneyimledim bu cihazın günlük kullanım durumunu 🤭)
Neden neyi var bende almayı düşünüyorum. POCO X3 Pro çok mu zor arayüzü ne gibi zorluklar var veya.

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 oğluma aldım 4,5 g olanını, kardeşimde aynısını aldı çok harika bir telefon hiç tereddüd etmeyin Vatan bilgisayarda 4,999 TL'ye düştü.

Ben oyun için düşünüyorum size verilen bir cevapta POCO son ayarda oynatabiliyormuş onun dışında Twitch ve YouTube takılıyorum onun dışında da yaptığım bir şey yok belki birkaç fotoğraf çekerim A52'yi hiç oyunda denediniz mi nasıl performans veriyor?

Ben oyun için düşünüyorum size verilen bir cevapta POCO son ayarda oynatabiliyormuş onun dışında Twitch ve YouTube takılıyorum onun dışında da yaptığım bir şey yok belki birkaç fotoğraf çekerim A52'yi hiç oyunda denediniz mi nasıl performans veriyor?

Ben oğluma aldım herhaldeki oynuyordur kasıyor falan demedi çok memnun telefondan, hem Snapdragon var ve 8 GB RAM niye kasma yapsın özellikleri çok güzel ve üstelik her şeyden önce Samsung...

Güncellemeleri ve yazılımı aşırı sorunlu.

Xiaomi Mi serisi telefonlarda ve POCO da bu durum yine var ama Redmi kadar değil.

Mi serisi Xiaomi'nin tek düzgün yazılımına sahip seri bence. Diğer alt markalarında da aynı yazılım temeli kullanılsa bile Redmi ve POCO yazılımlar bence kullanılmaz derecede kötü.

Geri
Yukarı