Çözüldü POCO X3 Pro yeni batarya çok yavaş şarj oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, sıfır Deji batarya aldım taktım. Ancak eski bataryaya göre çok yavaş şarj oluyor. Yeni batarya olduğu için mi? İleride düzelir mi?

Ayakkabı giydikçe esner ama batarya esnemez. Orijinal ürün harici ürün kullanmak bu ve benzeri sorunlara yol açacaktır, kısacası çok normal.

Peki ileride düzelir mi?

Hocam bir daha söylüyorum. Çok normal. Cihazın orijinal parçası değil. Hızlı şarj desteklemediği için desteklediği maksimum gücü içine alıyor.

Ayakkabı giydikçe esner ama batarya esnemez. Orijinal ürün harici ürün kullanmak bu ve benzeri sorunlara yol açacaktır, kısacası çok normal.
Her ürün için geçerli değil. Telefon tamircisi ya da teknisyeni olarak DEJİ bataryayı zaten önermiyorum. Sadece adı var. "Güçlendirilmiş" batarya kullanacaksınız "RealPower" markasını öneririm.

Anladım hocam şimdi alışması mı lazım daha hızlı şarj için?
Batarya 33 W hızlı şarjı desteklemiyor muhtemelen. Kapasite olarak aynıysa dert etmeyin bence. Şarja takınca hızlı şarj yazıyor mu? AccuBattery gibi programlar ile kaç W ile şarj oldğuunu gözlemleyebilirsiniz.

Kapasite falan aynı ama çok yavaş şarj oluyor hocam general mobile kendi şarj aletini kullanıyorum önce ki batarya hızlı şarj oluyordu düzelmeyecek mi?
Önceki bataryanızın zaten kapasitesi düştüğü için yeni bataryaya göre önceki bataryanızın kısa sürede dolmasını gözlemek normal. Ayrıca kullandığınız adaptör 33W destekliyor mu? Ampere gibi uygulamalara bakın ve kaç mA ile şarj olduğunu bize söyleyin.

Kapasite falan aynı ama çok yavaş şarj oluyor hocam general mobile kendi şarj aletini kullanıyorum önce ki batarya hızlı şarj oluyordu düzelmeyecek mi?
Hocam düzelmeyecek ben 3 başkası 1 yanıt verdi düzelmeyecek işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı