POCO X3 Pro yerine ne alınabilir?

Bütçe
maksimum 1000 lira üstüne koyabilirim

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
POCO X3 Pro satıp IPhone'a geçmeyi düşünüyorum. X3 Pro 128 GB ne kadar eder? Garantisi devam ediyor, birkaç ay kaldı. Satarsam hangi telefonu almam mantıklı olur?

POCO X3 Pro satıp IPhone'a geçmeyi düşünüyorum. X3 Pro 128 GB ne kadar eder? Garantisi devam ediyor, birkaç ay kaldı. Satarsam hangi telefonu almam mantıklı olur?

X3 Pro sıfırı 10 bin ettiğini düşünsen 5-6 bin eder bence. Bin lira ekleyip yeni telefon alamazsınız direk. En ucuz IPhone'lar 20 bin artık.

X3 Pro sıfırı 10 bin ettiğini düşünsen 5-6 bin eder bence. Bin lira ekleyip yeni telefon alamazsınız direk. En ucuz IPhone'lar 20 bin artık.

Kanka şu an NFC'nin sıfırı 12-13 Pro'nun ki 14-15 civarı Xiaomi ikinci eli çok hızlı düşen bir cihaz ama 5-6ya NFC'ler satılıyormin 6.5-7bence.

Bence telefonun gayet iyi 6000 TL'ye satsan üstüne 1000 TL koyuyorsun hemen hemen aynı performans telefon alacaksın.

O paraya eklemezsen biraz zorladan 8Plus alırsın eğer oyun oynamıyorsan ve kamera senin için önemliyse geçilir harici bu güncel ekonomi ve güncel çağda yıl eksitmenin manası yok önerim Samsung S10 veya S10+ olurdu 60Hz olabilir ancak seninkinin çok çok üstünde bir cihaz.

Geri
Yukarı