POCO X3 şarj olurken ekran parlaması

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
POCO X3 NFC telefonum var, telefon tamamen kapalı (telefon açıkken takınca olmuyor) iken şarj aletini taktığımda ekranda hafif bir parlama oluyor ve şarj aletini çıkarmaz isem kalmaya devam ediyor. Açma kapatma tuşuna bastığımda ekran açılıyor yani parlama ekranın LED'inden gelmiyor. Sizce neden olabilir? POCO X3 kullanan birisi deneyebilir mi? TWRP'den olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek fotoğraf gösterseniz iyi olur, bildirim ışığı yanıyor belki onun yansıması size ekran açıkmış hissi veriyor olabilir.

Kamera ile çekmeyi başaramadım parlama çok az olduğundan, sanırım bildirim LED'i ekrana ışık veriyor diyeceğim fakat telefon açıkken şarjda olduğunda olmuyor.

Bende NFC modeli var. Öyle bir sorun yok bende. Sorun mu emin değilim bile.

Telefon tamamen kapalı olduğunda ve şarjda iken, telefonun ekranından parlaklık geliyor, telefonun çalış mısında bir sıkıntı yok. Dikkatimi çekti de sorayım dedim.

Kamera ile çekmeyi başaramadım parlama çok az olduğundan, sanırım bildirim LED'i ekrana ışık veriyor diyeceğim fakat telefon açıkken şarjda olduğunda olmuyor.
Ben poco x3 pro kullanıyorum öyle bişey yok...
Fakat bende de ekran açıkken öyle oluyo garip bir şekilde şarj olsun olmasın ara sıra gidip geliyo ama çok hafif parlaklık gidip geliyo( anlatamadıysam özür dilerim :,>)

Yeni konular

Geri
Yukarı