POCO X4 Pro alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam şikayetleri niye dikkate almayalım azımsanmayacak kadar şikayet var S20 FE de ise bu telefonu alıp seneye güncelleme almadı mı bir anlamı yok Mi 11T 3 yıl daha güncelleme garantisi veriyor ayrıca Mediatek 1200 ne kadar kötü olabilir ki ben konuyu açtığımda da söyledim telefonda yüksek grafikli oyunlar oynayan biri değilim günlük kullanımda yeter bana o işlemci bilemiyorum biraz daha araştırma yapmam lazım.
Mi 11T'nin alacağı güncelleme bence gözünüzü boyamasın. Yine MIUI var ve ONEUI'dan oldukça kötü olduğunu düşünüyorum.

Hocam şikayetleri niye dikkate almayalım azımsanmayacak kadar şikayet var S20 FE de ise bu telefonu alıp seneye güncelleme almadı mı bir anlamı yok
Çünkü telefonlar hakkında en ufak bir fikirleri yok da ondan. Sabahtan beri yazıyoruz doğru değil diye hala anlamıyorsunuz. Şikayetvar sitesinde her yazılan şey de doğru değil ayrıca.

Güncelleme almadı mı ne olacak, sanıyorsun 11T güncelleme alıyor S20 FE modelinden iyi cihaz. 11T, S20 FE modelinden bile iyi cihaz değil. S21 daha da üstün.

Hocam şikayetleri niye dikkate almayalım azımsanmayacak kadar şikayet var S20 FE de ise bu telefonu alıp seneye güncelleme almadı mı bir anlamı yok mi 11t 3 yıl daha güncelleme garantisi veriyor ayrıca MediaTek 1200 ne kadar kötü olabilir ki ben konuyu açtığımda da söyledim telefonda yüksek grafikli oyunlar oynayan biri değilim günlük kullanımda yeter bana o işlemci bilemiyorum biraz daha araştırma yapmam lazım.

Şikayetvar'a bakarsak tuvalet kağıdına bile şikayet var ben olsam S21 ya da S21FE alırdım ama karar sizin tabii ki Xiaomi 11T'de alabilirsiniz kötü değil.

Çünkü telefonlar hakkında en ufak bir fikirleri yok da ondan. Sabahtan beri yazıyoruz doğru değil diye hala anlamıyorsunuz. Şikayetvar sitesinde her yazılan şey de doğru değil ayrıca.

Güncelleme almadı mı ne olacak, sanıyorsun 11T güncelleme alıyor S20 FE modelinden iyi cihaz. 11T, S20 FE modelinden bile iyi cihaz değil. S21 daha da üstün.
Hadi diyelim şikayet varda kişiler anlamiyor YouTube de yıllardır telefon kanallari var onlarda mi anlamiyor, bu exynos işlemcilere hiç içim ısınmıyor snapdragon modeli olsaydı düşünmeden direk alırdım Samsung bu yüzden kaybediyor.

Samsung'ta sorun yaşadıysan Xiaomi'de 10 sorun yasayacaksın. POCO X3 NFC kullanıcısıyım, telefon ben aldığımda F/P ürünüydü ama şimdi alınmaz. Daha stabil yazılım ve donanım için Samsung'tan şaşmayın derim.

4000 mAh bu devirde şaka gibi. Bir günü zor çıkarır bu telefon.

Samsung'ta sorun yaşadıysan Xiaomi'de 10 sorun yasayacaksın. POCO X3 NFC kullanıcısıyım, telefon ben aldığımda F/P ürünüydü ama şimdi alınmaz. Daha stabil yazılım ve donanım için Samsung'tan şaşmayın derim.

Samsung almama nedenlerin de biride ben yillardir annem babam kardeşlerim olsun hatta bir yakınımda ekranda böyle oynadığın oyunlarin programların izi kalıyor, sanki yanık gibi bu bir tek bizde sadece samsunglar da oldu o yüzden Samsung'tan soğudum iyice.

Redmi Note 7'de 4K mAh bende 2 gün götürüyor bunu tecrübe etmedim ama eminim daha iyidir.

bu exynos işlemcilere hiç içim ısınmıyor snapdragon modeli olsaydı düşünmeden direk alırdım Samsung bu yüzden kaybediyor.
Yahu birader sabrımızı sınıyorsun. Madem konu açıyorsun dediklerimizi dinlemeyip kendi bildiğini okuyacaksan niye konu açtın? Sorunlu işlemci Exynos 990. Exynos 2100 modeli sorunlu değil. Ayrıca her Exynos işlemcisi de kötü değil. Bunu anla. Hem bilmiyorsun hem ısrar ediyorsun.

Yahu birader sabrımızı sınıyorsun. Madem konu açıyorsun dediklerimizi dinlemeyip kendi bildiğini okuyacaksan niye konu açtın? Sorunlu işlemci Exynos 990. Exynos 2100 modeli sorunlu değil. Ayrıca her Exynos işlemcisi de kötü değil. Bunu anla. Hem bilmiyorsun hem ısrar ediyorsun.

Konu açtım özellikle Samsung istemiyorum dedim o kadar kişi şikayetci isinmadan şarjdan o kadar kişi telefondan anlamiyor cahil bir tek sen anlıyorsun öyle mi Samsung sana para mi ödüyor ne yapıyor anlamış değilim sen yardımcı olma bana birader yıllardır Samsung kullandım ghosting screen sorunundan yildim asla Samsung almam adamlar bizi adam yerine koyup Snapdragon modellerini getirmiyor getirse de iş işten geçtikten sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı