POCO F2 Pro vs X3 Pro

Eğer dimenstiy 1100 veya daha iyi bir işlemci kullanilsaydi haklısın.

Bana 3000 TL altında dimensity 1100/Sd 865 dengi bir işlemci kullanan cihaz göstersene sıfır?

İşlemciler hakkında bilgin olmadan konuştuğun çok belli, dimensity 700 kullanan bir cihazın 2800-2900 olması çok iyi bir şey.
Hemde X3 Pro modeli gibi neredeyse her şeyden kısarak koymamışlar bu işlemciyi.
Malzeme kalitesi , kamerası vb. rakiplerinden daha iyi olmasada geri kalmıyor.

Fiyatına göre gayet iyi.
O zaman o bütçede SD 665 kullanan tüm cihazlar çöp bu mantığa göre, ne de olsa serinin alt düzey işlemcilerini kullanıyor.

Dimensity 700 SD 720G seviyesinde bir işlemci, 2800-2900 TL civarında en iyi işlemciye sahip cihaz M3 Pro 5G modeli.

Klasik bir "MeDiAtEk bu abi ısınıyor" diyen telefon bilgisizi. Bu seri öyle bildiğin P ve G serisi gibi bir seri değil. Şu ön yargınızdan vazgeçin. Biraz araştır Allah aşkına. Sana ne anlatıyorum ki zaten ben. Dimensity 700 de fiyatına göre harika bir işlemci hadi sen de bunu inkâr et bakayım.

Resmi Note 8 Pro veya 9.
Klasik bir "MeDiAtEk bu abi ısınıyor" diyen telefon bilgisizi. Bu seri öyle bildiğin P ve G serisi gibi bir seri değil. Şu ön yargınızdan vazgeçin. Biraz araştır Allah aşkına. Sana ne anlatıyorum ki zaten ben. Dimensity 700 de fiyatına göre harika bir işlemci hadi sen de bunu inkâr et bakayım.

MediaTek'in hakkını yiyemem dimenstiy 1100 ve yukarısı güzel ama altı kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi Note 8 Pro veya 9

MediaTek'in hakkını yiyemem dimenstiy 1100 ve yukarısı güzel ama altı kötü.

Söylediğin cihazlar "MediaTek helio g" serisi işlemci kullanıyor.
Sorunlu olup dimensity kullanan model söyler misin?

Ayrıca tekrar söylüyorum, 3000 TL altında dimensity 1100 dengi işlemci kullanan telefon söylesene?

Ayrıca tekrar söylüyorum, 3000 TL altında dimensity 1100 dengi işlemci kullanan telefon söylesene?

Redmi Note 8 Pro veya Redmi Note 9 Pro.

Dimenstiy 700 benim amcam da F2 vardı hem çok ısınıyordu hem de hiç iyi performans veremiyordu.

Yanlış bilgi

Geri
Yukarı