POCO X6 Pro 5G alınır mı?

Bütçe
18000

Syrecc

Centipat
Daha fazla  
Meslek
İş Güvenliği Teknikeri
2 haftadır sağlam bir telefon arayışındayım. POCO X6 Pro'da karar kıldım fakat okuduğum bazı yorumlar kafamı karıştırdı başlıca okuduğum sorunları yazıyorum.

Pilin hızlı bitmesi.
Aşırı ısınması.
Şebeke sorunları Turkcell hariç.

Pil ve ısı benim için önemli değil fakat şebeke sorunu kafamı karıştırdı. Cihazı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Ülkemizde adam gibi şebeke yok ki çeksin. Cihazın sorunu değildir o hocam.

2 haftadır sağlam bir telefon arayışındayım. POCO X6 Pro'da karar kıldım fakat okuduğum bazı yorumlar kafamı karıştırdı başlıca okuduğum sorunları yazıyorum.

Pilin hızlı bitmesi.
Aşırı ısınması.
Şebeke sorunları Turkcell hariç.

Pil ve ısı benim için önemli değil fakat şebeke sorunu kafamı karıştırdı. Cihazı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Pil hızlı bitmez fazla ısındırmadığınız sürece.
Isınacağını zannetmiyorum işlemci bayağı güçlü.
Şebeke sorunu ise ülkemizde 4.5 g yazarken bile 3G'den beter çeken yerler var, varsa da normaldir yani.

Son düzenleme:
Pil hızlı bitmez 5500 mAh pil var.
Pilin boyutuna bakılmaz, cihazın bataryayı ne kadar kullandığına bakılır çünkü 3.500 mAh bataryalı iPhone cihazlar bu telefon ile aynı batarya süresine sahipler.

Pilin boyutuna bakılmaz, cihazın bataryayı ne kadar kullandığına bakılır çünkü 3.500 mAh bataryalı iPhone cihazlar bu telefon ile aynı batarya süresine sahipler.

O onun ekosistemle optimizasyonuyla alakalı. Bir 5000 mAh Xiaomi ile kıyaslandığında daha uzun gider yani.

Alınır. Şebeke sorunlarında yaşanılan bölge ve operatör, telefonun kendisinden daha önemli olabiliyor bazen. Cihazda gerekli ağ bağlantı destekleri de var. İşlemcisi fiyat segmentinin en güçlüsü.

Pil hızlı bitmez 5500 mAh pil var.
X6 Pro'da 5000 mah pil bulunuyor. Siz yurt dışı K70E ile karıştırmış olmalısınız.

Alınır. Şebeke sorunlarında yaşanılan bölge ve operatör, telefonun kendisinden daha önemli olabiliyor bazen. Cihazda gerekli ağ bağlantı destekleri de var. İşlemcisi fiyat segmentinin en güçlüsü.

X6 Pro'da 5000 mAh pil bulunuyor. Siz yurt dışı K70e ile karıştırmış olmalısınız.

5000'miş kusura bakmayın. Aynı modeli farklı farklı satınca kafa karışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı