POCO X6 Pro alınır mı?

emrglby

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çoğunlukla oyun oynayan birisiyim. Kamerayla pek işim yok. Önceden anneme Xiaomi marka bir telefon almıştık. Isınma sebebiyle iade etmiştik. Bu yüzden samsunga yönelmiştim 20k bütçesinde fakat S22'nin bataryası S23 FE'nin kasası yüzünden Samsung'dan soğudum. Özellikler olarak en mantıklının POCO X6 Pro olduğunu gördüm. Ama POCO telefonların anakartlarında sorun olduğunu ve kronik olduklarını söylüyorlar. POCO konusunda kararsızım alınır mı? Veya 20k bütçesinde bir telefon önerir misiniz?

Sırf kasa için S23 fe'den vazgeçmek çok mantıklı değil. Direk oyun üzerine bir telefon almak da mantıklı değil. POCO X6 Pro ne kadar oyun canavarı olsa da diğer özelliklerde çok geride. S23 FE hem diğer özelliklerde çok daha önde hem de oyun performansı gayet iyi.

Ben aldım çok memnunum. Biraz bataryası üzüyor lakin güncellemeyle halledilir sanırım. Oyun için iyi ama kamerada biraz kötü ama iş görür. Sosyal medya kullanmadığım için kameraya önem vermediğim ve performansa önem verdiğim için poco X6 pro aldım buraya konu açmıştım hatta üzmez seni ama s23 FE de çok iyi tabii

Alınır. Bulunduğu fiyat bandındaki en iyi işlemci ve donanım özelliklerine sahip. İki eksiği var: malzeme kalitesi ve kamera. Malzeme kalitesindeki eksiklik kaliteli kılıflarla kapatılabilir. Poco cihazlarının en iyi yönü kamera değildir, o yüzden alıcıları da bunun farkındadırlar. Sizin de zaten kamerayla işiniz yokmuş. Tabii bu kamerası hesap makinesi gibi çekiyor ya da çöp demek değildir, yeterli bulanlar da var. Bahsettiğiniz kronik sorun X3 serisinde anakart dolayısıyla oluşmuştu. X6 Pro'nun herhangi bir kronik sorunu yoktur. Size uygundur. Almanızı öneririm.

Sırf kasa için S23 FE'den vazgeçmek çok mantıklı değil. Direk oyun üzerine bir telefon almak da mantıklı değil. POCO X6 Pro ne kadar oyun canavarı olsa da diğer özelliklerde çok geride. S23 FE hem diğer özelliklerde çok daha önde hem de oyun performansı gayet iyi.

Bana kalırsa X6 Pro daha avantajlı konumda. Tabii telefonun henüz kronik sorunu var mı yok mu bilinmiyor ama performans bazlı cihaz. Kamerası S23FE kadar olmasa da idare eder. Bunun kamerası leşmiş falan cinsinden olsa 2018-2019'un orta segment cihazları gibi çekerdi ama yine kaliteli görüntüler elde ediliyorr. S23FE'ye göre oyun performansı S22'ye gelişmiş ama X6 Pro bir nezbe daha iyidir ama oynanacak oyuna göre ikisi de de gözle görülür fark olmaz ama ben PUBG oynayacağım falan derse X6 Pro neden olmasın. Ekrandır, tasarımdır bana göre X6 Pro bariz daha iyi. Tabii ki alacak kişiye kalmış ama ben S23FE önermezdim ki konu sahibi kamerayı çok önemseyen biri değil. Kameradan feragat edip X6 Pro almak mantıklı olur.

Çoğunlukla oyun oynayan birisiyim. Kamerayla pek işim yok. Önceden anneme Xiaomi marka bir telefon almıştık. Isınma sebebiyle iade etmiştik. Bu yüzden samsunga yönelmiştim 20k bütçesinde fakat S22'nin bataryası S23 FE'nin kasası yüzünden Samsung'dan soğudum. Özellikler olarak en mantıklının POCO X6 Pro olduğunu gördüm. Ama POCO telefonların anakartlarında sorun olduğunu ve kronik olduklarını söylüyorlar. POCO konusunda kararsızım alınır mı? Veya 20k bütçesinde bir telefon önerir misiniz?
POCO'nun oldu olası anakartları sorunlu olduğu doğrudur. Bizzat X3 serisi kanıtlar niteliktedir. Yani X6 Pro için henüz kronik sorunlar belli değil. Bu uzun kullanımda belli olacabilecek bir şey.

Son düzenleme:
Bana kalırsa X6 Pro daha avantajlı konumda. Tabii telefonun henüz kronik sorunu var mı yok mu bilinmiyor ama performans bazlı cihaz. Kamerası S23FE kadar olmasa da idare eder. Bunun kamerası leşmiş falan cinsinden olsa 2018-2019'un orta segment cihazları gibi çekerdi ama yine kaliteli görüntüler elde edilebilir. S23FE'ye göre oyun performansı S22'ye gelişmiş ama X6 Pro bir nezbe daha iyidir ama oynanacak oyuna göre ikisi de de gözle görülür fark olmaz ama ben PUBG oynayacağım falan derse X6 Pro neden olmasın. Ekrandır, tasarımdır bana göre X6 Pro bariz daha iyi. Tabii ki alacak kişiye kalmış ama ben S23FE önermezdim ki konu sahibi kamerayı çok önemseyen biri değil. Kameradan feragat edip X6 Pro almak mantıklı olur.

Ben cihazın dengeli olmasını tercih ediyorum. S23 FE de PUBG de kesinlikle üzecek bir telefon değil. Ekran da iyi demişsin ama S23 FE dynamic amodel ekrana sahip. Çok daha iyi bir ekranı var yani. Üstelik Xiaomi yazılım tarafında berbat. Sosyal medya optimizasyonu da kötü bir telefon X6 Pro. Sadece tasarıma bakarak telefon alınmaz.

Ben cihazın dengeli olmasını tercih ediyorum. S23 FE de PUBG de kesinlikle üzecek bir telefon değil. Ekran da iyi demişsin ama S23 FE dynamic amodel ekrana sahip. Çok daha iyi bir ekranı var yani. Üstelik Xiaomi yazılım tarafında berbat. Sosyal medya optimizasyonu da kötü bir telefon X6 Pro. Sadece tasarıma bakarak telefon alınmaz.

Hocam S23FE aldığımı farz edelim 128 GB ile 256 GB arasında 2-3K fiyat farkı var verilir mi sizce.

Geri
Yukarı