Podcast kanalları hâlâ tutuyor mu?

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben siyaset dışında her şeyi konuşmayı çok seviyorum ama konuşacak birini bulamıyorum. Hatta abartısız şekilde söylüyorum kendimi, kendime sürekli bir şey anlatıyor olarak buluyorum. Boş dururken karşımda biri var gibi kendi kendime konuşuyorum. Bunun için bir kanal açmayı düşündüm ama hem konu belirleme hem de bunun tutup tutmayacağı ile ilgili belirsizlikler var aklımda.

Şahsen fikir olarak futbol vs. olmasını çok isterim ama zaten halihazırda bu kadar yorumcu varken dinleneceğini sanmam. Veya farklı bir konu düşünüyorum ama zaten tonla yapan varken beni nasıl bulacaklar. Zaten birçok kişi yapıyor bunu. Fikirlerinizi duymak isterim.

Podcast yerine shorts ve Reels üzerine bir şeyler yapayım dedim ama yine konu bulamadım.

Shorts ile çok daha hızlı büyüyebilirsiniz. Aynı videoları Reels ve TikTok'a da yükleyebilirsiniz. Format aynı çünkü.

Peki fikir öneriniz var mı reelsler vs. için.

Hocam ben Reels vs tavsiye kesinlikle etmiyorum. Organik takipci akışı denen şey olmaz sadece videoya like yorum belki bir ihtimal abone atıp geçerler. Podcast tutan bir içerik normal bir video olarak yapin gerekirse 1-2 dakikaya sığacak şeyleri shorts atın.

Fikir direkt yok ama herkesi ilgilendiren ve tarafsız olan şeyler seçilmeli. Daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Örneğin sağlık konusu.
Aslında sağlık benim açımdan çok iyi olur. Tıp fakültesi okuduğum için bir miktar kitle de toplamış olurum ama öğrenci olduğum için emin olamadım ne yapacağım konusunda. Açıkçası yüzümü göstermeyi de pek istemedim.

Hocam ben Reels vs tavsiye kesinlikle etmiyorum. Organik takipci akışı denen şey olmaz sadece videoya like yorum belki bir ihtimal abone atıp geçerler. Podcast tutan bir içerik normal bir video olarak yapin gerekirse 1-2 dakikaya sığacak şeyleri shorts atın.
Podcast fikir öneriniz var mı acaba?

Aslında sağlık benim açımdan çok iyi olur. Tıp fakültesi okuduğum için bir miktar kitle de toplamış olurum ama öğrenci olduğum için emin olamadım ne yapacağım konusunda. Açıkçası yüzümü göstermeyi de pek istemedim.

Podcast fikir öneriniz var mı acaba?
Anonim olarak stok fotoğraflar ile destekli bilgi videoları formatında gidebilirsiniz.

Anonim olarak stok fotoğraflar ile destekli bilgi videoları formatında gidebilirsiniz.
Peki sağlık konusunda ne yapabilirim sizce. Henüz öğrenci olduğum için açıkçası tıbbi bilgim çok az :D Yalan yanlış şeyler olsun da istemiyorum. İleride doktor olduğumda da işe yarar bir şey olsun istiyorum.

Peki sağlık konusunda ne yapabilirim sizce. Henüz öğrenci olduğum için açıkçası tıbbi bilgim çok az :D Yalan yanlış şeyler olsun da istemiyorum. İleride doktor olduğumda da işe yarar bir şey olsun istiyorum.

Popüler konulara, bilinmezliklere ışık tutabilirsiniz. Sağlıklı zayıflama mesela en basitinden. Kaynak olarak Wikipedi'yi kullanabilirsiniz. Terimlere aşina olduğunuzdan daha iyi yorumlarsanız.

Geri
Yukarı