Podcast kanallarının fikirlerinin aynı olması

Sizce Podcast kanallarının hepsi hemen hemen aynı mı düşünüyor?

• Katılıyorum Çoğu fikirleri birbirlerine benziyor

Oy: 22 95,7%
  • Katılmıyorum Fikirler birbirlerine büyük ölçüde benzemiyor

Oy: 1 4,3%

• Oy verenlerin toplamı
    23
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Çoğunun fikri aynı, ideolojisi aynı, görüşleri aynı, dinleri hemen hemen aynı. O zaman neden bu kadar çok podcast kanalı var? Mesela örnek vereyim çoğu kapitalist ve özgürlükçüdür mesela. Katılıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailevi değerlere küfür etmenin düşünce özgürlüğü olduğunu savunan bir liberal kanal vardı ismi sadece ile başlıyor :)

Hakaret ifade özgürlüğü olmamalı bana göre hassas bir insan kolayca kırılabilir ve intihar bile edebilir.

Yt de olan o Sadece Enes, Beyaz Kurt falan tamamen gereksiz. Podcast kanalı mısın haber bülteni mi belli değil. Evet arkadaşlar bugün x olayı olmuş x gibi davranmayın iyi günler. Fikirleri saçma geliyor, içerikleri de saçma.

YT de olan o sadece Enes, beyaz kurt falan tamamen gereksiz. Podcast kanalı mısın haber bülteni mi belli değil. Evet arkadaşlar bugün X olayı olmuş X gibi davranmayın iyi günler. Fikirleri saçma geliyor, içerikleri de saçma.

Videolar şöyle (onları taklit ediyorum yanlış anlaşılmasın) evet arkadaşlar Erdoğan şunu yapmış faizi çıkarmış faizi indirmiş Erdoğan Erdoğan başka içeriği olmaz mı bir kanalın ya?

Gündeme göre bilip bilmedikleri konular hakkında ilgi çekici başlıklar ve kapaklar kullanıp izlenme kastıklarını düşünüyorum. İlla ki gerçekten bildikleri konular hakkında da konuşuyorlardır ama çoğunlukta hava cıva.

Podcast kanalı dediğin bence bir veya birkaç konu hakkında konuşmalı.

Geri
Yukarı