Point Blank bırakılmalı mı?

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Point Blank adında bir online oyun oynuyorum. Çarım var. Şimdi okullar bitti ve oyun da ekipmansız oynanmıyor illaki oyuna para yatırmak gerekiyor. Acaba diyorum artık bıraksam mı? Bilgisayarım iyi olsa zaten hemen bırakacağım fakat bilgisayar kötü fazla oynayacak oyun yok bu yüzden. Sizden bilgi almak istiyorum bu konuda. @Recep Baltaş @MF

Oyun eskidi bırak demiyorum ama azaltabilirsin Warface tavsiye ederim grafikleri iyi kötü pcdede oynanıyor 4 kişilik crysis giibi görevler yapabilirsin sarar baya

Not oyun 16 gb steamden indirirsen daha iyi olur Payday 2 bedava kısa süreliğine kaçırma derim

Oyunu bilmiyorum fakat anladığıma göre "Pay to win" oyunlarından bir tanesi. Kişisel görüşüm bütün "pay to win" oyunlarından uzak durulmalı bunun yerine paranı biriktir kendine harca. Oyun alma falan demiyorum sadece bu oyun sürekli sizi para verip eşya almanıza yöneltenlerden ise uzak durmanı tavsiye ederim. Zamanında saçma sapan bir oyuna uzun sürede bilgisayar parası yatırdım bunun yerine yeni bir bilgisayar alınabilecektir.

Point Blank ülkemizde altın çağını yaşarken oynamıştım 6. yada 7. sınıftaydım o zamanlar şimdi üniversiteye gideceğim yıllardır bakmadım oyun ne hale geldi ama hilelerin değişmediğini duydum binlerce oyun var ücretli ücretsiz artık oynamanı önermem daha kaliteli şeylere bakmanı öneririm. O oyuna para yatırmak gereksiz ben hiç para ödemeden sadece oyundaki hediyeleri alarak oynuyordum bir sorun teşkil etmiyordu.

Böyle oyunları her zaman checkpoint ve oyunun hikayesi yoksa ise hiç tercih etmeyiniz o ne ? bir oyun dediğiniz bitmeli olacak.Zaten hikayeli oyun bir zaman sıkıyor ve bilgisayardan uzakta durabiliyorsunuz sosyal olarak size katıkısı olur.

Oyunu 4 senedir oynadım fakat bıraktım. Saat 9'da bitecek denilen bakım çalışmaları her zaman 10'da bitmesi, herkesin (yıldızlıların) full ngli olması. Bitmek bilmeyen please wait hatası oyundan atmalar vb. Kısacası saçma bir oyun. Ama nasılsa 4 yıl çekti beni :D Ama güzel bir klanınız olup full ngli olarak klan maçı atarsanız aşırı keyif verebiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı