Çözüldü Point Blank "cb.exe" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut63

Femtopat
Daha fazla  
Point Blank'e tıklayıp açıyorum sonra başlaya basıyorum bastığımda CB.exe diye hata alıyorum. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 17001478497221391986473443383545.jpg
    17001478497221391986473443383545.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Hayır kullanmıyorum.

Oyunu dün yükledim ve oynadım bugün de girdim ama CB.exe hatasını aldım 4 5 kere sildim gene aynı çözümlere baktım ve benim aldiğim hatayı çoğu kişi almamıştı.

Format atacağım sizi uğraştirmayim ama gene aynı sorun olursa yapacak bir şey yok.

Düzeldi.

Hayır kullanmıyorum.

Oyunu dün yükledim ve oynadım bugün de girdim ama CB.exe hatasını aldım 4 5 kere sildim gene aynı çözümlere baktım ve benim aldiğim hatayı çoğu kişi almamıştı.

Format atacağım sizi uğraştirmayim ama gene aynı sorun olursa yapacak bir şey yok.

Düzeldi.

Bilgisayarı söktüm ve bir yarım saat yerde durdu sonra taktım oyun açıldı.
Hayır kullanmıyorum.

Düzeldi.

Hayır kullanmıyorum.

Düzeldi.

Bilgisayarı söktüm ve bir yarım saat yerde durdu sonra taktım oyun açıldı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı