Point Blank Rezilliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  • Gereken Bakımlar Yapıldıktan Sonra Hile Vb. Şeyler En Aza İndirgendi. (Sadece Belli Başlı Map'lerde Var.)
  • İnsanın Parasını Gasp Etmek Değil. Ego İşi Ve Kişinin İradesine Bağlıdır. (Knight Online, Wow Vs. Vs.)
  • Küfür Olayı Var. Fakat Bilindiği Üzere, ***** Şeklinde Yazı Çıktığı İçin Sorun Olmuyor. (Kişisel Bir Mesele, Şahsen Okumuyorum. Örnekte Almıyorum. Diğer Oyundaki Kişilier Gibi...)
  • Oyunu Oynayanların Gündüz Vakti Büyük Kısmı 15 Yaş Altında Gece 1 Den Sonra Kimseleri Göremezsin. Kolay Kolay Hack'leri Görüp Takip Etseler Bile Yakalanıyorlar.
  • Şu Anda Alınan Hataları Çok Çok Az. Her Gün Sabah Bakım Yapılıyor.
  • Bu Soruna Bende Katılıyorum. Ama Telafi Etmek İçin Ticket Atmak Yeterli. Gerekenler Yapılıyor.
  • GM' ler Kişisine Göre Edebilir. Karşısındaki Adama Bağlı. Fakat Küfürbazda Değillerdir.
  • Bu Oyun Level Dergisinin Bir Sayısında Çok Övülerek Verilmişti.

Uzun Zamandır Pb Oyuncusuyum. Zamana Bağlı Bir Oyun. Dediğim Gibi Kişiye Göre Değişir. Zevk Renk Meselesi. İsteyen Beğenir Verir Parasını, İsteyen Vermez Çeker Gider Oyunda. Evli Adamıda Var. İş Adamıda Var Fakiride Var Zenginide Var Edepliside Adaplısıda Saygılısıda, Düzenbazıda... Zenginsen Yatırırsın Paranı. Değilsende İllaki Sana Yatır Diye Bir Kural Getirilmiyor. (Bkz. Ünvanlar. Oyun Parası.) 1 Kuruş Para Vermeden Oynayan Kişilerde Var. Şu, Wolfteam Yada Crossfire Gibi Oyunlardan Katbekat Daha İyidir. Hem Yaş, Hem Hile, Hem Hata Oranı Olarak...

LuxVille, Çöl Kampı, Kütüphane Başlıca Hilelerin Olduğu Bölümler. Geri Kalan Map'Lerde Çok Nadir Gözüküyor... Yeni Başlayacak Olan Arkadaşların Önünü Kesmeyelim Burda Gözünüde Korkutmayalım... Ve Unutmayın Biz Türk Milletiyiz Bizden Ne Çıkacağı Hiç Belli Olmaz...:redface::redface:

En çok küfür edilen oyun Wolfteam. Ya da onu oynayan anaokulluların deyişiyle "volftim"dir.

Bütün ücretsiz MMO'larda var bu küfür sorunu maalesef. Ancak bunun sebebini oyunlarda aramak en büyük hata olur.

• Point Blank Türkiye'de ve dünyada en çok hack/hile yapılan oyundur.
  • Bu oyun insanların paralarını gasp etmektedir.
  • Oyun Türkiyede ve dünyada odalarında en çok küfür edilen oyundur..
  • Oyunu oynayanların büyük kısmı 15 yaşın altında ve bu oyunla birlikte küfürleri hileleri hack'leri görüyorlar ve takip ediyorlar...
  • Türkiyede ve dünyada en fazla sunucu hatası veren oyun bu oyundur...
  • Bu oyunda oyun yapımcılarının hataları yüzünden insanların paraları ve puanları gasp ediliyor...
  • Oyundaki GM denen şahısların bile en az oyuncular kadar küfür ediyor.

15 yaşın altında pekçok çocuk harçlıklarını biriktirip bu Point Blank oyunu için NG satın alıyor, ve oyun yöneticileri bu NG'leri ve puanları çok güzel bir şekilde iç ediyorlar...

F2P oyunların hepsinde aynı dert var. Sadece Point Blank'e yüklenme bence. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı