Pokemon benzeri oyun tavsiyesi

Sp attack her şey değildir. HP defensesp defense ayrıca ev IV değeleri vardır Pokemon hangi ev tarafında kasılırsa o tarafta güçlü olur.

Hayır kardeşim o öyle değil işte sana kısaca rocket takımının amacını hatırlatarak örnek vereyim dünyadaki en güçlü Pokemon'u yaratmak bunun için ne yapıyor psychic tip bir Pokemon'un DNA'sını kullanarak insan dehası ile zayıf yönlerini güçlendirerek mewtwo yu yaratıyor amaç hiçbir zayıflığı olmayan Pokemon'u yaratmak Oyunda'da aslında bu geçerli misal charizard ne tür saldırılar yapıyor. Fiziksel' mi? Çoğu hayır nadiren slash kullanıyor, nadiren brick break kullanıyor vs... Kısacası bir Pokemon'un güçlü yönlerini yükseltirsen onu durdurmayı çok zor bir hale getirirsin he zayıf yönü yok mu? Tabii ki var charizard mega evrim geçirmediği sürece su ve elektrik tipine karşı dayanıksız bunun için ne yapıyorsun su tipine karşı thunder punch gibi bir saldırı öğretebiliyorsun ya da elektrik tipine karşı dig veya earthquake gibi toprak türü saldırı öğretebiliyorsun peki böylelikle ne olmuş oluyor? Hiçbir pokemona karşı zayıf düşmüyor anladın mı? Kısacası Ash'inde dediği gibi blastoist vs charizard, sceptile vs greninja ben tür avantajını kaale almıyorum. Doğru kullanmayı bildiğin sürece yenilmez oluyorsun hatta bak sana oyunumda kaç kişi ile şampiyon olduğumu da gösteriyim daha iyi anla. Gary 6 Ash 4 pokemon :)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    71,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 2.png
    2.png
    87,8 KB · Görüntüleme: 14
  • 3.png
    3.png
    86,6 KB · Görüntüleme: 12
  • 4.png
    4.png
    81,9 KB · Görüntüleme: 21
  • 5.png
    5.png
    83,2 KB · Görüntüleme: 13
Hayır kardeşim o öyle değil işte sana kısaca rocket takımının amacını hatırlatarak örnek vereyim dünyadaki en güçlü Pokemon'u yaratmak bunun için ne yapıyor psychic tip bir Pokemon'un DNA'sını kullanarak insan dehası ile zayıf yönlerini güçlendirerek mewtwo yu yaratıyor amaç hiçbir zayıflığı olmayan Pokemon'u yaratmak Oyunda'da aslında bu geçerli misal charizard ne tür saldırılar yapıyor. Fiziksel' mi? Çoğu hayır nadiren slash kullanıyor, nadiren brick break kullanıyor vs... Kısacası bir Pokemon'un güçlü yönlerini yükseltirsen onu durdurmayı çok zor bir hale getirirsin he zayıf yönü yok mu? Tabii ki var charizard mega evrim geçirmediği sürece su ve elektrik tipine karşı dayanıksız bunun için ne yapıyorsun su tipine karşı thunder punch gibi bir saldırı öğretebiliyorsun ya da elektrik tipine karşı dig veya earthquake gibi toprak türü saldırı öğretebiliyorsun peki böylelikle ne olmuş oluyor? Hiçbir pokemona karşı zayıf düşmüyor anladın mı? Kısacası Ash'inde dediği gibi blastoist vs charizard, sceptile vs greninja ben tür avantajını kaale almıyorum. Doğru kullanmayı bildiğin sürece yenilmez oluyorsun hatta bak sana oyunumda kaç kişi ile şampiyon olduğumu da gösteriyim daha iyi anla. Gary 6 ash 4 Pokemon :)

Tür avantajını kaale almadan Ultra moon veya Black 2 white 2'yi veya platnuim u bitirmeyi deneyebilirsiniz :D fire red X y ile birlikte en kolay Pokemon oyunudur. Sürekli animeden örnek vermişsiniz anime ile oyun dünyası çok farklı.

Tür avantajını kaale almadan Ultra moon veya Black 2 white 2'yi veya platnuim u bitirmeyi deneyebilirsiniz :D fire red X y ile birlikte en kolay Pokemon oyunudur. Sürekli animeden örnek vermişsiniz anime ile oyun dünyası çok farklı.

Sadece Anime'den örnek vermedim hatırlarsanız saldırıları oyundan Mewtwo'yu animeden verdim. Ayrıca konumuz sadece Fire Red unutmayalım diğerleri şu an bizi ilgilendirmiyor :) bu arada hem Black hem White, X, Platinum, Emerald, Fire Red ve Yellow hepsini oynadım :) ve Yellow hariç hepsini ya 3 ya da maksimum 4 poke ile :) hatta isterseniz genel davranışlarımı bile söyleyebilirim saydığım oyunlar' da. Son bir şey tür avantajını yine kaale almadan her oyunu bitiririm çünkü karşılaştığım pokelerden çok çok daha yüksek level' de oluyorum ve dediğim gibi beni zayıf düşürecek bütün pokelere karşı onların zayıf olduğu saldırıları kullanıyorum.
Sadece Anime'den örnek vermedim hatırlarsanız saldırıları oyundan Mewtwo'yu animeden verdim. Ayrıca konumuz sadece Fire Red unutmayalım diğerleri şu an bizi ilgilendirmiyor :) bu arada hem Black hem White, X, Platinum, Emerald, Fire Red ve Yellow hepsini oynadım :) ve Yellow hariç hepsini ya 3 ya da maksimum 4 poke ile :) hatta isterseniz genel davranışlarımı bile söyleyebilirim saydığım oyunlar' da. Son bir şey tür avantajını yine kaale almadan her oyunu bitiririm çünkü karşılaştığım pokelerden çok çok daha yüksek level' de oluyorum ve dediğim gibi beni zayıf düşürecek bütün pokelere karşı onların zayıf olduğu saldırıları kullanıyorum.
Kaldı ki düşünün yaşınız muhtemelen 23 Pokemon siz doğmadan önce çıktı ve ben o zaman dan beri takipçisiyim ;) hem Gameboy' da ( Yellow' u Gameboy' da oynardım) sonradan da Pc' de devam ettim kısacası sizden hem yaş olarak hem takipçilik olarak daha tecrübeliyim. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı