Pokemon kartları nereden alınır?

Burak2050

Hectopat
Ankara'da yasayan biri olarak pokemon kart almak istiyorum ama internetten degil kendi elimle seçmek istiyorum. Bildiginiz yer var mi boyle acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de orijinal çok nadir. Neredeyse bulamazsın.

Sahtelerden yazım yanlışları ve öyle şeyler var. Problem olabilir oynanacak ise.

Hayir oynamacagim koleksiyon amacli topluyorum.
Hocam orijinal kalmış mıdır? :D.
sahte olsun olmasın hocam. Koleksiyoncu adama fark etmez diyorum alın bence.

Nereden bulabilirim o dediginiz kartları.

Bende bir Pokemon kart koleksiyoncusuyum. Konuyu yeni gördüğüm için biraz geç yazdım. Size 2-3 site önerisi yapabilirim.

hepsinitopla.com adlı sitede çok fazla booster pack var çok kez alışveriş yaptım gayet iyi bir site.

Overgame.com

Ve

Sagentech.com da hepsinitoplaya çok benziyor sadece onlar ekstra konsol oyun tarzı şeylerde satmaktadır.

Pokemonkart.com adlı sitede ise booster pack şu an yok ama kartları normal bir şekilde alabilirsiniz.
Bende bir Pokemon kart koleksiyoncusuyum. Konuyu yeni gördüğüm için biraz geç yazdım. Size 2-3 site önerisi yapabilirim.

hepsinitopla.com adlı sitede çok fazla booster pack var çok kez alışveriş yaptım gayet iyi bir site.

Overgame.com

Ve

Sagentech.com da hepsinitoplaya çok benziyor sadece onlar ekstra konsol oyun tarzı şeylerde satmaktadır.

Pokemonkart.com adlı sitede ise booster pack şu an yok ama kartları normal bir şekilde alabilirsiniz.

Edit linklerde sorun çıkmış buraya bırakıyorum linkleri:

Ha derseniz ki yurtdışından da alabilirseniz yurt dışı sitelerinde atarım.

Vallahi bakkala kırtasiyeye hepsine gittim, çakması bile kalmamış. Onun yerine Brwlstar diye oyunun kartı var her birinde bunlar çakmayı nereden aldığnı bilsem oradan alacağım ama yok, çakma üreten kalmamış.
Çakma alıcam kırtasiye den yok 20 den fazla kırtasiye baktım yok, olsa alıcam ama yok, çakma üretmiyorlar hartık .orjinal internetten desende pahalı oluyor ali express var ama o da getirmiyo kagonu başka yöntem varmıdır varsa çok sevinirim

İstersen magic mad house sitesine bakabilirsin her türlü pokemon kart paketleri ve diğer kart paketleri var. İngiltere'den gönderiliyor sipariş booster pack fiyatı 1550TL ya denk geliyo yaklaşık en son çıkan fusion strike için söylüyorum.

Son düzenleme:
Peki ikinci el satışlar var mı, ben Fransa da yaşıyorum ve buradada kartları bulmak zor. En zor olanda son koleksiyon celebration. Pokemon'un 25 yıl özel koleksyonu. Ben Fransızca kartları koleksiyon yapıyorum, İngilizce veya İtalyan kartlarından değerli ama bu koleksiyonu bitirmek için her dilden aldım.
Biz burada, Fransa'da, koleksyoncular vinted. Fr üzerinden satış ve alış yapıyoruz. Eğer yazılabilirseniz profilim gudu2905.

Geri
Yukarı