Pokemon kartları nereden alınır?

Oralardakiler sahte oluyor diye duydum şikayet var da bir sürü hakkında şikayet var.
tam olarak nerede yazıyor bu şikayetler merak ettim. nintendo lisanslı ürünün sahtesi dnr gibi yerlerde satmalarına imkan vermiyorum.
(çok kez aldım ve kontrol bile ettirdim şikayet edenlerin hikayesini merak ediyorum)

tam olarak nerede yazıyor bu şikayetler merak ettim. nintendo lisanslı ürünün sahtesi dnr gibi yerlerde satmalarına imkan vermiyorum.
(çok kez aldım ve kontrol bile ettirdim şikayet edenlerin hikayesini merak ediyorum)
Şey diyolar içinden TCG kodu çıkmıyo diyolar yani şikayetleri buymuş.
hemde birsürü şikayet var
Bunları görünce benim güvenim kırıldı bi tık.

Şey diyolar içinden TCG kodu çıkmıyo diyolar yani şikayetleri buymuş.
hemde birsürü şikayet var

Bunları görünce benim güvenim kırıldı bi tık.
ever tcg kodları yeni paketlerde yok artık bizzat kontrol ettirdim kartları en azından kaçak değiller kod olmasada olur bana

Kanka yt den bakabilirsin direk renklerden bile.belli.oluyor ve karton bende aldım hüsran dnr den almıştım

Geri
Yukarı