Polis olabilmek için lisede ne yapılmalı?

Gözle görülen bir şeyim yok Allah'a şükür, kilo verme gibi sorunlarım yok bu beni motive ediyor, bedensel sınavıda geçeceğime inanıyorum. Liseden sonra direk polis olmak için gereken ilk adımı atmak istiyorum, sınavın zor olacağını düşünmüyorum açıkcası, fakat mülakat beni korkutuyor. Şu devirde torpil olayları vesaire gözümü korkutuyor. Fakat bir yandan da kendime güveniyorum açıkcası. Abisine soracak abimede teşekkür ederim şimdiden umarım unutmaz ve geri dönüş sağlarsın. Babamın polis olması mülakatlarda ufak da olsa etki yaratır mı?

Gözle görülen bir şeyim yok Allah'a şükür, kilo verme gibi sorunlarım yok bu beni motive ediyor, bedensel sınavıda geçeceğime inanıyorum. Liseden sonra direk polis olmak için gereken ilk adımı atmak istiyorum, sınavın zor olacağını düşünmüyorum açıkcası, fakat mülakat beni korkutuyor. Şu devirde torpil olayları vesaire gözümü korkutuyor. Fakat bir yandan da kendime güveniyorum açıkcası. Abisine soracak abimede teşekkür ederim şimdiden umarım unutmaz ve geri dönüş sağlarsın. Babamın polis olması mülakatlarda ufak da olsa etki yaratır mı?
Heryer torpil adam sokcan araya tek çare.

2 Gün sonra PMYO sınavına gireceğim benim de babam polis kardeşim bilgi veririm sana.
Askerde kalma olayının belli kontenjanları var o kadar da kolay değil yani ki zaten rütbesiz olarak askerlik yapınca kalmak ister misin orası da ayrı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı