Polisi Cimer'e şikayet etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@macint0sh

Haklı.

Neden bir insana sırf statüsünden dolayı saygı göstereyim ki? Neymiş, kutsal meslekmiş de saygı gösterilmeliymiş. Sanki ben buradan kişilerden değil de, polislik mesleğinin kendisinden bahsediyorum. Yorumu gerçekten okuyup anladıklarından şüphe ediyorum.

Aslında sizin yaptığınız yorumla onunkinin mantığı benzer.

Siz birinin sinirli olmasının başkalarından çıkmaması gerektiği konusunu yazmışsınız. Kendisi de son yorumunda kafede çalışırken sipariş 2dk geç geldiği için kendisine kızan müşteriyi haksız bulmuş.

@Ponstaneforte ilk yorumunda bazen bazı şeylerin üst üste geldiğini ve haksız yere de olsa insanların başkalarına gereksiz yere kızabildiğini ve mazur görülmesi gerektiğinden bahsetmiş.

Şimdi ben de buradan müşterinin kim bilir hangi derdi vardı, her insanın bir patlama noktası vardır, hoş görün diye bir sonuç ortaya çıkarabilir miyim?

Demek ki herkes o anki duygu durumu fark etmeksizin görevinin getirdiklerini layığıyla yapmak zorunda.

Yalnız son yaptığınız yorumu da hiç uygun bulmadım bunu da eklemek istiyorum @reptile aynı @Ponstaneforte 'nin silinen yorumu gibi. (Sanırım modlar sildi.)

İfadeler: acv
@macint0sh

Hangi yorumum tam olarak?

Sırayla atayım;

Polis her türlü insanla uğraşıyor diye yaptığı meşru mu oluyor? Onun görevi o.

Bana kafede çalışırken iki dk geciken sipariş yüzünden bağıran müşteriyi hatırlattın. Neymiş işimmiş. Kendisi mükemmel olmayan ama mükemmellik bekleyen insan bozuntularıyla dolu ülke.

Son yaptığınız yorumdan kastım ise ponstaneforte’yi alıntıladığınız yorum.

Benim ilk yorumumda yanlış bir şey yok ki. Polis diye her önüne gelene öyle yapacaksa işimiz var. Böyle bahane olmaz.

Diğer şahıs olayı anlamadan gelmiş bana işçilik vasfın var mı diye saçma sapan sözler sarfediyor.

Son yaptığınız yorumdan kastım ise Ponstaneforte’yi alıntıladığınız yorum

Orada birçok mesajı alıntıladığım için hangi mesajdan rahatsız olduğunuzu çıkaramadım.

Kayıt olsa daha olumlu bir sonuç alırsın başıma gelmişti.

Polis, devlettir. Devleti devlete şikayet cok komik, hele ki şu zamanda. Haklı olmanız ayri mesele.

Son düzenleme:
Anacığımın bir lafı geldi aklıma, "İt it'e, it de kuyruğuna". Kimi kime şikayet ediyorsun ki...!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…