Pollux 3 APU işletim sistemi nasıl geliyor?

GhostFrost

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta soruyu belirttim zaten ama yine de sorayım buradan da. Pollux 3 APU sistem alan var mı ve alınca işletim sistemi nasıl geliyor? Birisi USB ile tak çalıştır şeklinde geliyor demişti. İyi bir sistem mi yani güzel mi, bir sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
sitede yazana göre windows 10 kurmak için 833 tl istiyor (orjinal)

Orijinal lisanslı Windows o. Çok pahalı evet. Onun yerine OEM Key önerebilirim. Para yoksa KMSpico yapılabilir fakat biraz sıkıntı deniliyor. Gerçi hiç sıkıntı yaşamadım kaç yıldır.

Aynen öyle 833 TL yerine internet kafeda maks 30 dkya kendisi yapabilir.

Aynen öyle 833 TL yerine internet kafeda maks 30 dkya kendisi yapabilir.
Hayır. İnternet kafe ile OEM farklı şeyler. İnternet kafeci zaten KMSpico yapıyor. OEM Key Windows kurma anahtarıdır fakat o sadece o bilgisayara özeldir, başka bilgisayara kuramazsınız. Windows orijinal lisanslı alırsanız her bilgisayarda kullanabilirsiniz ama aynı anda farklı bilgisayarlarda kullanamazsınız.

Hayır. İnternet kafe ile OEM farklı şeyler. İnternet kafeci zaten KMSpico yapıyor. OEM Key Windows kurma anahtarıdır fakat o sadece o bilgisayara özeldir, başka bilgisayara kuramazsınız. Windows orijinal lisanslı alırsanız her bilgisayarda kullanabilirsiniz ama aynı anda farklı bilgisayarlarda kullanamazsınız.
hayır onu demek istemedim windows indirip rufusla yazabilir demek istemiştim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı