Pollux 3 APU oyun performansı

GhostFrost

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba GameGaraj Pollux 3APU sistemde bu haliyle söyleyeceğim oyunlarda kaç FPS alırım?
Valorant.
LoL.
Fortnite.
Minecraft.
Rocket League gibi oyunlar oynayacağım, aynı zamanda günlük işler derslerim için falan da kullanacağım sizce iyi midir? FPS değerlerini yazarsanız sevinirim çünkü nereye gitsem YouTube'da yazıyor diyorlar ben YouTube'dan baktım zaten ama yani tam istediğim şeyler çıkmıyor. O yüzden yazarsanız benim için daha iyi olur.

Screenshot_20210104-163441_Chrome.jpg

Merhaba GameGaraj Pollux 3APU sistemde bu haliyle söyleyeceğim oyunlarda kaç FPS alırım?
Valorant.
LoL.
Fortnite.
Minecraft.
Rocket League gibi oyunlar oynayacağım, aynı zamanda günlük işler derslerim için falan da kullanacağım sizce iyi midir? FPS değerlerini yazarsanız sevinirim çünkü nereye gitsem YouTube'da yazıyor diyorlar ben YouTube'dan baktım zaten ama yani tam istediğim şeyler çıkmıyor. O yüzden yazarsanız benim için daha iyi olur.

Eki Görüntüle 816182

Valorant, LoL, Minecraft hepsini yüksek ayarlarda 1080P de rahatça 100FPS üzeri oynarsın. Fortnite 1080P Low'da 60-70FPS alırsınız.

Valorant.
LoL.
Fortnite.
Minecraft.

Eki Görüntüle 816182
Daha iyi sistem toplanabilir. Ayrıca oyun performansı kısmında başarılı, ben de kullanıyorum.

Ekran kartını RX 560 seçin. 3400 TL.

750TL.

Toplam: 4170 TL.

Bu şekilde alırsanız dediğiniz oyunlarda daha rahat edersiniz.

Valorant.
LoL.
Fortnite.
Minecraft.

Eki Görüntüle 816182

Söylediğiniz oyunları 60FPS üzeri oynayabilirsiniz. Ayrıca bu fiyata alınmaz diyenler; monitör ve klavye de dahil, ayrıca 16 GB RAM var. Bu fiyata çok rahat alınır. Şimdi gidip 10FPS fark yaratacak düşük bir ekran kartı almak yerine, parasını biriktirip ileride çok daha iyi bir ekran kartı alabilir.

Geri
Yukarı