Pollux 3A-K özelleştirmeler ile alınır mı?

alpereen

Decapat
Daha fazla  
Bu sistem bu özelleştirmeler ile alınır mı? İleride ekran kartını değiştirmek istesem maksimum ne yapabilirim?

2021-05-01 01.06.17.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine bu daha iyi olur:

RAM x2, SSD boş bırakıp buradan alın:

Onun yerine bu daha iyi olur:

RAM x2, SSD boş bırakıp buradan alın:

Aralarında ki tek büyük farkı işlemci olarak görüyorum. Bildiğim kadarıyla dğer bileşenler neredeyse aynı ve benim attığım sistemde 1tb disk + Samsung Evo 260 var. Anakart benimkinden daha mı iyi? Bilgi sahibi olmak ve yapıyorken en iyisini yapmak için soruyorum.

Aralarında ki tek büyük farkı işlemci olarak görüyorum. Bildiğim kadarıyla dğer bileşenler neredeyse aynı ve benim attığım sistemde 1tb disk + Samsung Evo 260 var. Anakart benimkinden daha mı iyi? Bilgi sahibi olmak ve yapıyorken en iyisini yapmak için soruyorum.
Evet genel fark işlemcinin daha iyi olması. Anakart olarak H410 yeterlidir. 1 TB disk koyduğunuz görmemişim fakat yine de konfigürasyonları değiştirerek benim attığımı almanız daha iyi olacaktır. SSD'yi harici olarak 870 Evo da alabilirsiniz.

Evet genel fark işlemcinin daha iyi olması. Anakart olarak H410 yeterlidir. 1 TB disk koyduğunuz görmemişim fakat yine de konfigürasyonları değiştirerek benim attığımı almanız daha iyi olacaktır. SSD'yi harici olarak 870 Evo da alabilirsiniz.
Tamamdır hocam attığınız sistemden ssdyi kaldırıp attığınız siteden alacağım ve yanında 1tb harddisk alacağım. Güç kaynağı Aigo 650W 80+ Bronz olarak kalsın mı? yeterli midir?

Geri
Yukarı