Pollux 3APU sistem alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar APU sistem almayı düşünüyorum. İleride ekran kartı da ekleyeceğim. Sizce alınır mı yoksa azcık daha ekleyip ekran kartlı olan bilgisayarlara yönelmeliyim?
Almayı düşündüğüm sistem fiyatı ucuz olduğu için bunu seçtim. Ekran kartlı sistem al diyosanız Max 3,200 yapabilirim.

Arkadaşlar APU sistem almayı düşünüyorum. İleride ekran kartı da ekleyeceğim. Sizce alınır mı yoksa azcık daha ekleyip ekran kartlı olan bilgisayarlara yönelmeliyim?
Almayı düşündüğüm sistem fiyatı ucuz olduğu için bunu seçtim. Ekran kartlı sistem al diyosanız Max 3,200 yapabilirim.
Alınır.

İleride yükselteme yapacağım zaten. RAM'leri 8+8 yapacağım.
O zaman alın gayet iyi bir APU sistem. Ayrıca SSD’yi dışarıdan tercih edin. GameGaraj’ın seçenekleri pek iyi değil.

Model önerisi olarak:

Alınabilir gayet güzel sistem. Ama RAM takviyesi şart. APU sistemlerde çift kanal RAM performansı ikiye katlıyor.

O zaman alın gayet iyi bir APU sistem. Ayrıca SSD’yi dışarıdan alın, GameGaraj’ın seçenekleri pek iyi değil.

Model önerisi olarak:

Sonradan ekran kartı alacağım zaman hangi ekran kartını önerirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı