Pollux 3T-10 aldım, harika bir bilgisayar

Merhaba arkadaşlar. Hafta sonu GameGaraj üzerinden sipariş verdim. RAM 16 GB yaptım 3900 iken 4100 oldu. Fiyat/performans olarak gerçekten çok iyi. Firmaya mesaj atmıştım çabuk gönderirseniz sevinirim diye. Hafta sonu yasak vardı, dün pazartesi kargoya verdiler bugün salı sabahı elime ulaştı. 24 saatte geldi. Böyle bir sistem yok. Kaç kere çevreme bilgisayar alıp kurmuş birisiyim, firmanın hızı ve ilgisinden gerçekten çok memnun kaldım. Arkadaşlar almak isteyen hiç düşünmeden alsın, bilgisayarı kurarken fotoğraflarını çektim. Sizinle paylaşmak istedim. Kutulama kargolama mükemmel ötesi. Bantlarını zor açtım, ekran kartını kutuya koymuşlar. Alırken açıklama da yazıyordu. Kargoda zarar görmesin diye. Bütün malzemeleri sıfır. Hiç çizik toz yok. Gerçekten özenerek yapmışlar. Sistemi kurmam 15 dakika sürdü. Monitörü HB'den aldım. HP 24” 75Hz 1080P 800₺.
İmzanızı değiştirmeyi unutmuşsunuz heyecandan sanırım hocam. 😍

Hayırlı olsun, oyun testlerinizi bekliyoruz. :D

Teşekkürler en kısa sürede sizlerle olacak :D
Sıfır sistem alasım geldi ne keyiflidir o kutuları açması şimdi hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Hocam o tat o keyif anlatılmaz yaşanır :D sağ olun :)
Hayırlı olsun hocam.
GameGaraj çok kaliteli bir firma bee.

Teşekkür ediyorum, tüm firmaları tek geçerim 24 saatte nasıl teslim olabiliyor hala şaşkınım.
İmzanızı değiştirmeyi unutmuşsunuz heyecandan sanırım hocam. 😍

Bilgisayara dalmışız hocam unuttuk :D Düzelteceğiz ama konsola da devam :D

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

GameGaraj harbi adam bu arada.

Kendilerini çok sevdim, umarım diğer almayı düşünen arkadaşlara yol olur :)
Hayırlı olsun. Sizin sayenizde GameGaraj markasına fazlasıyla güvenim arttı. Ki zaten güzel bir marka bence. Güzel bir rehber olmuş elinize sağlık.

Rica ederim efendim yol gösterdiysem ne mutlu bana :)
Bende de Aquarius 5AN modeli var, gerçekten güzel bir firma. İlgi, alaka da on numara, müşteri hizmetleri de hemen dönüş yapıyor. Alacaklara tavsiye ederim.
Size de hayırlı olsun efendim.
Ben de Pollux 3tn-b modelini özelleştirerek aldım. Gerçekten hızlı ve güvenliler tavsiye ederim. Bu arada hayırlı olsun.
Teşekkürler dostum sende güle güle kullan nazar değmesin.
Hayırlı olsun, bir inceleme yaparsınız artık. :D
En kısa sürede hocam :D
Hayırlı olsun.

Oyun testleri ve sıcaklıkları merak ediyorum :).

Hayırlı olsun hocam. Almak isteyenlere iyi bir izlenim sunmuşsunuz amirim :D

Hayırlı olsun amirim.
Sağ olum komiserim teşekkürler.
Hayırlı olsun.
Teşekkürler :)
Bize de hayırlı olsun demek düşer. 1650S stoklarda yoktu sanki?
Sağ olun, evet bende göremedim onu maalesef.
Hayırlı olsun.
Sağ olun dostlarım :)

Geri
Yukarı